پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. آذر 1396 - 13:29
امام جمعه شهرستان لنده گفت: مسائل سیاسی در مورد انتخاب شهردار لنده چنان پر رنگ شده است که باید این انتخاب مطلوب نظر مردم باشد نه مسائل سیاسی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن تبریک هفته وحدت اظهارکرد: بیداری و وحدت اسلامی یکی از مهمترین سدهای دفاعی برای جلوگیری از اختلاف افکنی میان شیعان و اهل تسنن است.

وی افزود: هفته وحدت فرصتی برای تقویت همدلی و همزبانی بیشتر بین مسلمانان است که از مسائل حاشیه ای و تفرقه افکنانه دشمنان پرهیز کند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: شیعه نمایان انگلیسی در خوش خدمتی به دولت های مستکبر همواره به دنبال ایجاد تفرقه و نفاق بین اهل تسنن و شیعیان هستند.

وی تاکیدکرد: نون و آب کشورهای غربی و استعمارگر در دل همین تفرقه ها و فتنه انگیزی ها است که در منطقه ایجاد کرده اند.

محمودی اصل اظهارکرد: امروز جمهوری اسلامی ایران به عنوان منادی وحدت در جهان اسلام است که ضمن احترام به همه عقاید و ارزش ها در حال خدمت به آحاد ملت است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: پیروزی محور مقاومت در سوریه و عراق نشانه ای از همدلی و همزبانی نیروهای مختلف شعیی، اهل تسنن و مسیحیانی است که در این نبرد پیروز و سربلند بیرون آمده و موفقیتی بزرگ و تاریخی کسب کردند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: حضور متواضعانه رهبر انقلاب در مناطق زلزله زده کرمانشاه باعث کاهش دردهای سهمگین مردم در این منطقه شده است.

محمودی اصل با قدردانی از حضور نیروهای ارتش، سپاه ، هلال احمر، بهداشت و درمان و ملت شریف ایران اسلامی که با حمایت خود نسبت به رفع نیاز های اولیه مردم در مناطق زلزله زده همت کردند تشکر کرد.

وی افزود: سهم سپاه فتح استان ما در ساخت و ساز مناطق زلزله زده در استان کرمانشاه 7روستا است که انتظار می رود مردم فهیم استان در این خصوص سپاه فتح را یاری کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تصریح کرد: گزارش 100روزه رئیس جمهور نقاط قوت و ضعفی داشت که لازم است  مسئولان نسبت به مطالبات مردم پاسخگوباشند.

وی تاکیدکرد: برخی از آمارهای مطرح شده از سوی رئیس جمهور با واقعیت های جامعه فاصله های زیادی دارد به طوری که در بین اقشار ضعیف و فقیر جامعه می توان این تفاوت را احساس کرد.

محمودی اصل گفت: با وجود خدمات خوب از سوی مدیران در جامعه هنوز احساس نیاز برای کار و تلاش در جامعه چندین برابر احساس می شود.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: آیت الله مدرس نمونه و الگوی خوبی برای همه نمایندگان در مجلس است تا با روحیه انقلابی خویش به دنبال پیگیری مطالبات مردم باشند.

وی در ادامه ضمن اشاره به روز جهانی ایدزگفت: بیماری ایدز یک بیماری جهانی است که تمام ملت های جهان را درگیر خویش کرده است ولی تنها راه مقابله با آن پیشگیری و جلوگیری از ابتلای بیشتر مردم به این بیماری است.

محمودی اصل ضمن اشاره به روز جهانی معلولان گفت: معلولان انسانی های است که با وجود داشتن جسمی معلول توانایی و توانمندی های بالقوه ای دارند که نیازمند حمایت بیشتر مسئولان هستند.

امام جمعه شهرستانل نده با انتقاد از عملکرد شورای شهر لنده گفت: میزان نارضایتی مردم شهرلنده نسبت به شورای شهر به بالاترین سطح ممکن رسیده است و در محفلی نیست که شاهد اعتراض مردم نسبت به انتخاب شهردار نباشیم.

وی خطاب به اعضای شورای شهر گفت: روند انتخاب شهردار در شهرلنده متاسفانه بسیار طولانی شده است و این در حالی است که مشکلات و گرفتارهای شهر چندین برابر شده است.

خطیب جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: متاسفانه حرمت برخی از افراد در مسئله انتخاب شهردار خدشه دار شده است که این مسئله چندان به صلاح شورای شهر نسیت.

وی خاطر نشان کرد: مسائل سیاسی در مورد انتخاب شهردار لنده چنان پر رنگ شده است که باید این انتخاب مطلوب نظر مردم باشد نه مسائل سیاسی.

محمودی اصل گفت: اختلاف نظر خوب است ولی نباید منتج به حواشی شود و باید مسائل به گونه ای برطرف شوند که رضایت مردم را به همراه داشته باشد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس