آخرین اخبار

پربازدیدها

14. آذر 1396 - 15:10
معاون فرماندار شهرستان لنده از نبود زیرساخت های لازم بهداشتی در شهرک های شهرلنده گلایه کرد و خواستار محله محور شدن رابطین بهداشتی در سطح شهرشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حسنعلی حسن پور در مراسم تجلیل از رابطین بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده ضمن قدردانی از تلاش یکساله این قشر زحمت کش گفت: خدمت به بهداشت عمومی یک ارزش اجتماعی است که برخی از شهروندان در قالب دواطلبین و رابطین بهداشتی در شهرها و روستاها در حال خدمت بی منت هستند.

وی افزود: متاسفانه هیچ یک از شهرک های لنده زیرساخت های لازم بهداشتی را ندارند و در همین همسایگی ما هنوز دام سبک نگهداری می شود.

معاون فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: بوی تعفن دام ها در شهرک های فجر، شهید رجایی و سرآسیاب از مهمترین مشکلات بهداشتی در این شهرک ها است که متاسفانه خود مردم مقصر اصلی آن هستند و باید مسئولان نسبت به فرهنگ سازی در خصوص خروج دام از سطح شهر و شهرک ها تلاش کنند.

وی افزود: رابطین بهداشتی به عنوان اولین کسانی هستند که می توانند در این زمینه نقش به سزایی ایفا کنند و در زمینه فرهنگ سازی تلاش کنند.

حسن پور اظهارکرد: مسئولان حوزه بهداشت و درمان باید رابطین بهداشتی را در خصوص حمایت های مادی و معنوی بیشتر یاری کننده تا بتوانند در این زمینه نیز به وظایف خود به درستی عمل کنند.

انتهای یپام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس