پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. آذر 1396 - 22:54
معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تغییر برخی مدیران در استان اشاره کرد و گفت:تغییر مدیران در استان باید براساس ضوابط انجام شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی خبرلنده، فتاح محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری ایل بانو، گفت: طبیعتا اگر از نظر خلقت نگاه کنیم مرد و زن در خلقت خداوند از ظرفیت یکسان برخوردار هستند و این ظرفیت و توامندی خداوند نیز در هر کدام وجود دارد که بتواند استعداد ها را به منسه ظهور برساند و از ظرفیت خود برای اداره جامعه و خدمت به مردم استفاده کند.

محمدی بیان کرد: درست است که شرایط جامعه ما در قبل از انقلاب به گونه ای بود که به زنان کمتر توجه می شد اما باید آرام آرام بسترسازی کنیم و هم زنان این خودباوری را در خودشان ایجاد کنند و هم جامعه و طیف مردان باید پذیرند که زنان از این ظرفیت و این حقوق برخوردار هستند و باید از این ظرفیت انسانی در سطح مدیریتی استفاده شود.

وی افزود: در استان ما این بسترسازی برای زنان شروع شده است و ادامه دارد و می بینیم که در دانشگاه ها بیش از 60 درصد قبول شده گان دختران هستند و این نیز ایجاب می کند که مسئولان به فکر باشند و در سطح مدیریتی در جامعه از آنها استفاده کنند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد  تصریح کرد: خودباوری باید در زنان ایجاد شود که بتوان از ظرفیت های آنان استفاده کرد هر چند ما باید مسایل اجتماعی و مدیریتی و اداری حوزه بانوان را در نظر بگیریم و بستر سازی کنیم اما نباید از نهاد خانواده و نقش تربیتی که زن در نهاد خانواده، جامعه و نسل آینده دارد غفلت کرد.

محمدی ادامه داد: زنان در کنار نقش اداری خودشان نیزباید در نهاد خانواده و تربیت نسل آینده و جوانان در کنار سایر مسایل به نحو مطلوب نقش ایفا کنند.

وی اظهار کرد: در دستور کار است که در حد امکانات و مقررات و آمادگی که امروز وجود دارد و متناسب با شان بانوان و شرایط روحی و فکری زنان این کار را شروع کنیم و آرام آرام بتوانیم بستر را برای حضور پررنگ بانوان در مدیریت جامعه داشته باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص استفاده از مدیران جوان در سطح استان گفت:  ما چه بخواهیم یا نخواهیم باید در آینده نسل جوان و کسانی که امروز در دانشگاه ها تحصیل می کنند و یا فارغ التحصیل شده اند مدیریت جامعه را به عهده بگیرند و ایجاب می کند در کنار افرادی که تجربه کافی دارند از جوانان و نسل جوان در مدیریت استفاده کنیم و بتوانیم در این زمینه کادر سازی کنیم.

محمدی بیان کرد: استعداد نسل جوان باید شکوفا شود و ما بتوانیم از این استعدادها استفاده کنیم مطمئنا زمینه سازی و ایجاد فرصت مناسب برای نسل جوان از وظایف مدیریت جامعه است که بتواند از ظرفیت آنها استفاده کند و کادر سازی کند که در آینده بتوانیم از نیروهای جوان در کنار مدیران با تجربه استفاده شود.

وی در خصوص ایجاد تغییرات در مدیران استانی گفت: تغییرات یک امر طبیعی است و چرخش نخبگان در مدیریت جامعه لازم است و ما باید با رعایت اصل شایسته سالاری و رعایت احراز شرایط مطلوبیت و  مدیریت در جامعه انجام گیرد و فرد مورد نظر باید توان و تخصص و تعهد لازم را داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: این تغییرات باید با رعایت ضوابط انجام شود و طبیعتا تغییر مدیریتی می توان ایجاد انگیزه کند و کسان دیگری که از این ظرفیت برخوردار هستند با انگیزه تلاش کنند که یک روز در این منصب ها قرار گیرند و از زبان فکری و علمی و دانش برای خدمت گذاری به استان و توسعه جامعه استفاده کنند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس