آخرین اخبار

پربازدیدها

17. آذر 1396 - 12:33
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: بدون شک توطئه امریکایی صهیونیسی امریکا در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس یکی سناریوی است که نتیجه آن قطعاً محکوم به شکست است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده ضمن اشاره به توطئه جدیدآمریکا در منطقه به خصوص فلسطین اشغالی گفت: توطئه جدید امریکایی ها و اعلام انتقال پایتخت رژیم اشغالگر صهیونیستی به قدس شریف نشان از موضع ضعف امریکا و این رژیم اشغالگر است.

وی افزود: تصمیم شیطانی ترامپ با واکنش کشورهای اسلامی، سازمان ها، شخصیت ها و سازمان ملل متحد مواجه شده است که اتحادیه اروپا، و سایر مجامع جهانی این حرکت را محکوم کردند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از مهمترین اقدامات سردار سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی بی اعتنایی به نامه رئیس سازمان جاسوسی آمریکا سیا بود که نشان از اقتدار و عظمت قدرت سپاه اسلام و بصیریت این سردارعاشورایی است.

وی تاکیدکرد: امروز به برکت اقتدار و عظمت انقلاب اسلامی و سپاه پاسداران و داشتن چنین سردارانی است که حماسه های مختلفی عاید نظام و محور مقاومت شده است.

الهی نیا اظهارکرد: تشکیل شورای انقلاب فرهنگی نقطه آغازی برای یک حرکت جهش دار فرهنگی در کشور بود که نقش این شورا و تاثیرگذار بودن آن در سیاست های فرهنگی و علمی کشور باعث شد که مسئولان تراز اول مملکت در این شورا عضو باشند.

امام جمعه موقت شهرستان لنده تصریح کرد: تدوین، تصویب اصول و اهداف و سیاست های کلی فرهنگی کشور به همراه برنامه ریزی علمی از مهمترین وظایف این شورا است .

وی خاطر نشان کرد: برنامه ریزی جهت مقابله با تهاجم فرهنگی کشور و سیاست گذاری لازم در جهت تبین ارزش های دینی از مهمترین وظایف این شورا است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: متاسفانه مسئولان چندان به حوزه مسائل فرهنگی توجه نمی کنند و همین امر نیز باعث ترویج برخی خرده فرهنگ های غلط در جامعه خواهد شد.

وی به سالروز شهادت شهید محراب آیت الله دستغیب اشاره کرد وگفت: آیت الله دستغیب یکی از دیگر از شهدای محراب است که به دست منافقی کوردل به شهادت رسید.

وی گفت: شهید دستغیب سوابق درخشانی در مبارزات با رژیم شاه داشت و در روشنگری مردم در استان فارس زبانزدعام و خاص بود.

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان لنده با قدردانی از تلاش کارکنان نیروی انتظامی به خصوص عوامل دستگیری سارقان و قاتلان طلا فروشی گچساران گفت: تلاش و زحمات شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی برای تامین امنیت و آرامش مردم است و با تلاش شبانه روزی مسئولان امنیتی و انتظامی و همچنین قضایی شهرستان گچساران سارقان و قاتلان طلافروشی گچساران دستگیر و به زودی به سزای عمل خود خواهند رسید.

وی در ادامه به معضلات و چالش های فضای مجازی اشاره کرد وگفت: فضای مجازی از چالش های مهم فراروی خانواده ها است که می بایست خانواده ها بیشتر مراقب رفتار فرزندان خود در این فضاها باشند.

الهی نیا خاطر نشان کرد: با توجه به شروع فصل بارندگی لازم است ادارت مسئول نسبت به بازگشایی جاده های روستایی همت و تلاش مضاعف تری داشته باشند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده به مسئولان فراورده های نفتی نیز در خصوص تامین سوخت روستاها نیز اشاره کرد وگفت: عاملین توزیع نفت باید هرچه سریعتر اقدام به توزیع وذخیره سازی نفت روستاها کنند تا در فصل سرما مشکلاتی برای روستانشینان ایجاد نشود.

  انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس