آخرین اخبار

پربازدیدها

18. آذر 1396 - 9:12
مخابرات شهرستان لنده به خبر"بی اعتنایی مخابرات به خرابی تلفن های ثابت برخی شهروندان لنده ای" واکنش نشان داده و با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار آن شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، در پی انتشار خبر "بی اعتنایی مخابرات به خرابی تلفن های ثابت برخی شهروندان لنده ای" مخابرات شهرستان لنده به این خبر واکنش نشان داده و با ارسال جوابیه ای خواستار انتشار آن شد.

 

متن کامل این جوابیه به شرح زیر است:

با سلام و با قدردانی از زحمایت شبانه روزی اصحاب رسانه که در همه حال زبان گویای مردم و یار و همراه مسئولان هستند لازم است نسبت به خبر درج شده در آن سایت جوابیه این شرکت را منتشر کنید:

احتراماً در پاسخ به خبر مندرج در تاریخ 17 آذرماه 1396 آن سایت خبری تحت عنوان "بی اعتنایی مخابرات به خرابی تلفن های ثابت برخی شهروندان لنده ای"به اطلاع می رساند:

در ابتدا یکی از مهمترین سیاست های شرکت مخابرات ارائه خدمات کمی و کیفی به همه مشتریان است که این خدمات در بخش های مختلفی صورت می گیرد که همین تنوع خدمت در شهرو روستاها باعث افزایش مشترکان می باشد که لازم است به همه مشترکان چه در شهر و چه در روستاها خدمات ارائه شود.

در خصوص خبرقطعی پنجاه روزه یک تلفن این مطلب چندان قابل پذیریش نیست و اگر هم پنج روزه باشد قابل توجیه است چرا که فرسودگی و گاهاً خرابی مفاصل، کابل و یاهر علت دیگر می تواند در قطعی چندین روزه تاثیرگذار باشد بنابراین قطعی پنجاه روزه نداریم .

به دلیل حجم بالای خرابی ها و همچنین تعطیلاتی چند روز گذشته طبیعی است که برخی اشکالات باید رفع می شد که علت آن تعطیلی ایام هفته و مناسبت های بود که در این هفته گذشته وجود داشت.

مشکل خرابی کابل برخی خیابان ها را داریم که در همین هفته بیشتر این مشکلات به طور کامل رفع خواهند شد.

در پایان انتظار داریم اگر مشکلی در حوزه مخابرات هست ابتداً با مسئولان این شرکت طرح مشکل و اگر جواب قانع کننده ای دریافت نکردید اقدام به انتشار اخبار خود را داشته باشید البته شهروندان حق اعتراض را دارند ولی باید مشکل بررسی و رفع شود تا بعد خبر منتشر شود.

در ضمن شهروندان در خصوص خرابی تلفن ثابت خود حتما باید با شماره 3131 با پیش شماره 0743246 تماس بگیرند و گزارشات خرابی خود را اعلام تا ثبت و نسبت به رفع خرابی فورا اقدام شود.

روابط عمومی مخابرات شهرستان لنده

گفتنی است هفته گذشته خبری با موضوع"بی اعتنایی مخابرات به خرابی تلفن های ثابت برخی شهروندان لنده ای" از طریق این سایت منتشر شده بود که روابط عمومی این شرکت با ارسال جوابیه ای جواب قانع کننده مخاطبان را داد که از توجه ویژه مسئولان این شرکت به دغدغه های مردم قدردانی می کنیم.

خبر:بی اعتنایی مخابرات به خرابی تلفن های ثابت برخی شهروندان لنده ای را می توانید {اینجا} بخوانید

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس