آخرین اخبار

پربازدیدها

19. آذر 1396 - 9:05
مدیرکل تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد گفت: دامن زدن به نگرش های جغرافیایی و قومی تزلزل یک اداره را به دنبال دارد معیار ما شایسته سالاری و توانمندی، تعهد، تخصص و سلامت اخلاقی افراد است.

به گزارش خبرلنده به نقل ازایل بانو، پروانه نیک مرام در مراسم  معارفه اش گفت: همه میدانند که اداره تعاون یک دستگاه حاکمیتی و شبه قضایی است اگر عواملی مانند سیاست، توقعات یا سلایق شخصی وارد عملکرد یک مدیر شود هم دستگاه و هم حق الناس رعایت نمی شود و هم خدمت به مردم دچار نقص می شود و هم در قیامت باید پاسخگو باشیم.

وی بیان کرد: دستگاهی که تنظیم کننده و رسیدگی کننده به حق و حقوق کارگران طبق ملاک های قانونی است تنها با عدالت و  بدون هیچ گونه حب و بغض می تواند به نتیجه اش برسد  در غیر این صورت به آن نتیجه ای که مورد انتظار است نخوهد رسید.

نیک مرام افزود: یکی از وظایف مهم این دستگاه صیانت از نیروی کار و تثبیت اشتغال موجود است این امر مهم از منظر اعتبارات دو سویه و بهره برداری از ظرفیت همه دستگاه های استان محقق می شود لزا همین جا از همه دستگاه های انتظار مشارکت بیشتر در همه حوزه ها به ویژه در حوزه اشتغال را دارم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: ایجاد اشتغال منحصر به اداره خاصی نیست بلکه همه دستگاه ها باید همت کنند که نرخ بیکاری در استان تک رقمی شود.

وی بیان کرد: مرزبندی قبیله ای و جغرافیایی باید در ادارات کنار گذاشته شود زیرا داشتن چنین تفکر و نگرشی در سیستم ها یعنی به بایگانی فرستادن ارزش های اخلاقی و فاصله گرفتن آن دستگاه از رسالت های محوله و بدون استفاده ماندن ظرفیت های و نیروهای کارآمد در شهرستان هاست.

نیک مرام عنوان کرد: دامن زدن به این نگرش های باطل و فرسوده تزلزل یک اداره را به دنبال دارد معیار ما شایسته سالاری و توانمندی، تعهد، تخصص و سلامت اخلاقی افراد است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه کهگیلویه و بویراحمد خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در استان ما شیرزنانی توانمند و کاردانی هستند که از سال های قبل حقشان مسئولیت های مدیریتی بوده است و در صدد رفع مشکلات استان بوده اند اید است که سیاست های دولت از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.

وی با بیان اینکه کار را به اهلش بسپارید گفت: با حضور استاندار جدید اتفاقات خوبی در راه استان است و از طرف جامعه بزرگ زنان و  جامعه معلولان از استاندار و نماینده بویراحمد و دنا تقدیر و تشکر می کنم و جزئیات برنامه هایی که دارم را در یک نشست خبر به اطلاع همه مردم خواهم رساند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس