پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

26. آذر 1396 - 13:13
 صندوق بیمه,خبرلنده,مستمری ماهیانه,اخبار لنده,بیمه عشایر و روستائیان,650 خانوار,مدیرعامل صندوق بیمه,حمایت,آینده نگری,خبرفوری,تصادف
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد:
مستمری بگیری220خانوار کهگیلویه وبویراحمدی از صندوق بیمه روستائیان/ تحت پوشش قرارگرفتن۶۵۰ خانوار لنده ای
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت مستمری ماهیانه به 220خانوار کهگیلویه وبویراحمدی خبرداد.

عیسی کریمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده، ضمن اشاره به مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: یکی از مهمترین مزایای بیمه ها تامین آتیه ای روشن برای زمانی است که انسان در تنگناهای مهم قرار می گیرد.

 

وی افزود: کشاورزان، روستائیان و عشایر استان که بالای 50 سال سن دارند، می توانند با مراجعه به کارگزاری‌های این صندوق مستقر در فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، تعاونی‌های روستایی و عشایری استان مراجعه و نام‌نویسی کنند.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هم‌اکنون 21 هزار و 500 خانوار از کشاورزان، روستائیان و عشایر استان عضو این صندوق هستند.

 

وی تاکیدکرد: از این تعداد 220خانوار مستمری ماهیانه از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سطح استان دریافت می کنند که از این تعداد 10خانوار متعلق به شهرستان لنده است.

 

کریمی اظهارکرد: کمترین آمار بیمه شده متعلق به شهرستان لنده با 650خانوار بیمه شده می باشد که در سایر شهرستان های استان این آمار چندین برابر است.

 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست تا نسبت به ثبت نام در صندوق های بیمه هرچه سریعتر اقدام کنند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس