پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

28. آذر 1396 - 18:40
حمید دهقان از فرزندان شهرستان لنده به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور واحد لنده منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرلنده؛ سجاد سجادی خواه رئیس دانشگاه پیام نورکهگیلویه وبیراحمد در حکمی حمید دهقان را به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان لنده منصوب کرد.

در این حکم حمید دهقان از اساتید رشته حسابداری به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور شهرستان لنده معرفی و از خدمات داراب محسنی(طیبی) رئیس قبلی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.

حمید دهقان دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته حسابداری و از کارکنان دانشگاه پیام نور شهرستان کهگیلویه و سوابقی همچون مشاور مدیرکل، مسئول حراست دانشگاه پیام نور استان و تدریس در دانشگاه های استان را در سابقه مدیریتی خود دارد و از فرزندان شهرستان لنده می باشد.

گفتنی است آقای داراب محسنی که قبلا عهده دار این منسب بود اکنون به عنوان مسئول امور مالی دانشگاه پیام نور استان معرفی شده است.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

جناب آقای دهقان انصافا این حداقل است برای شما فرزند شایسته لنده ای تبریک می گویم و توفیقتان را آرزومندم و جا دارد از تلاشهای بی دریغ و شبانه روزی جناب آقای طیبی دیگر فرزند دیار طیب طیبی تقدیر کنم که انصافا با تمام بی توجهی ها از هیچ تلاشی فروگذار نبود.پایداری هردو را از ایزد یزدان مسئلت دارم احمدعلی کریمی زاده

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس