آخرین اخبار

1. دى 1396 - 10:48
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از رونمایی سامانه راداری جدید پدافند هوایی که کاری مشترک بین ارتش و سپاه است در دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرلندهشبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در جمع خبرنگاران در دامغان گفت: در ایام دهه فجر امیدواریم بتوانیم یکی از رادارهای تاکتیکی کشور را که با مشارکت قرارگاه پدافند هوایی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت گرفته است را رونمایی کنیم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ادامه داد: مهم‌ترین دستاورد پدافند کشور مردمی بودن در این مجموعه می باشد و همه خود را خادمان و خدمتگذاران خانواده شهدا و مردم شهید پرور می دانیم.

وی افزود: با وجود همه تحریم ها و تهدید های شدید آسمان ایران امن ترین آسمان دنیا در خاورمیانه و دنیا می باشد و این امنیت در ادامه هشت سال دفاع مقدس می باشد.

اسماعیلی اظهار کرد: سامانه های پیشرفته ای در سرتاسر کشور داریم که تمامی شهرها مانند شهر دامغان زیر پوشش این سامانه های راداری و شنود های الکتریکی می باشد و هیچ نقطه کوری نداریم.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ادامه داد: چشمان پدافند هوایی برای داشتن آسمانی امن و در خور و شان ملت بزرگ ایران همیشه باز و آماده است.

وی افزود: ما لحظه به لحظه منتظر شکافتن سینه منحوس دشمنان هستیم و دشمنان بدانند عاقبتی همچون ایساف، ریگی، هرمس و هواپیماهای پشتیبان تفنگداران آمریکایی در انتظار آنان است.

انتهای پیام /

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس