پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

1. دى 1396 - 13:21
امام جمعه شهرستان لنده گفت: با توجه به افزایش قاچاق کالا و کاهش میزان تولید در کشور دولت و قوه قضائیه باید در خصوص وضعیت قاچاق کالا نسبت به مردم پاسخگو باشند.

به گزارش  خبرلنده؛ حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن اشاره به مشکلات جامعه گفت: در آخرین فصل از سالی هستیم که به سال اقتصاد مقاومتی و تولید و اشتغال نامگذاری شده است و منتظر تحقق وعده های مسئولان در خصوص تولید و اشتغال هستیم.

 

وی افزود: باید مسئولان در قبال تولید و حمایت از تولید باید گزارش دهنده چه چه حمایت های از تولید و اشتغال برای این جوانان صورت گرفته است.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: کارخانه های ورشکسته و از چرخه تولید خارج شده چشم انتظار تحقق وعده های مسئولان هستند.

 

وی تاکید کرد: با توجه به افزایش قاچاق کالا و کاهش میزان تولید در کشور دولت و قوه قضائیه باید در خصوص وضعیت قاچاق کالا نسبت به مردم پاسخگو باشند.

 

محمودی اصل اظهار کرد: البته در بحث قاچاق کالا همه مشکلات به مسئولان ختم نمی شود بلکه باید مردم نیز در زمینه مصرف کالای ایرانی نیز همت کنند.

 

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده خاطر نشان کرد: کسانی که روزانه هزاران کانتینر کالای قاچاق وارد این کشور می کنند آیا مردم عادی هستند یا وابسته به برخی از مسئولان کشوری.

 

وی در ادامه گفت: عدم به آتش کشیدن کالاهای قاچاق در کشور باتوجه به تاکید رهبری باعث افزایش قاچاق کالا شده است.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لنده تاکیدکرد: منافع کثیف مالی بدر بحث قاچاق کالا باعث شده است که برخی ابایی از سرنوشت نامعلوم تولید نداشته باشند.

 

محمودی اصل در ادامه خاطرنشان کرد: اگر مدیریت منسجم و عزم راسخ در مدیریت مبارزه با قاچاق کالا باشد شاهد این همه بیکاری و عدم اشتغال نیستیم.

 

وی در ادامه تاکید کرد: بیش از 12 میلیون نفر جوان دختر و پسر منتظر فراهم شدن زمینه ازدواج خود هستندکه اگر این افزایش قیمت ها و گرانی ها نباشید می توانند به راحتی ازدواج کنند.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: موج کمر شکن گرانی ها باعث آزار مردم شده است که این کار میزان نارضایتی عمومی مردم را در پی داشته است.

 

وی تاکیدکرد: افزایش حامل های انرژی در و قیمت برخی از اجناس در بازار و این وضعیت درآمدی خانوار ها اصلاح به صلاح کشور نیست.

 

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:دولت های گذشته چندان خوب کارنکرده اند و عملکرد ضعیف برخی دولت ها باعث خدشه دار نمودن چهره نظام شده است.

 

وی تصریح کرد: باید مراقب نفوذی های دشمن در بحث رها سازی تولید و افزایش واردات به کشور باشیم چرا که گرگ های همانند امریکا به دنبال حذف تولید و افزایش نارضایتی عمومی هستند.

 

امام جمعه لنده گفت: اگر به نصایح ولی امر خویش در باب مسائل اقتصادی و فرهنگی توجه می شد امروز شاهد این همه افزایش قیمت ها و گرانی و نارضایتی نبودیم.

 

وی خاطر نشان کرد: مسئولان به فکر جوانی باشند که شب با دست خالی به خانه می رود شرمند خانواده اش می شود که رهبری هم در این باب بارها تاکید کرده است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس