آخرین اخبار

پربازدیدها

2. دى 1396 - 10:47
معاون سیاسی امنیتی پیشین استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تغییر و تحولات در استانداری استان و تغییر برخی مدیران واکنش نشان داد و به ارایه مطالبی در این زمینه پرداخت.

به گزارش خبرلنده به نقل از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ،فتاح محمدی در گفت و گو با این پایگاه خبری به تغییر و تحولات توسط استاندار کهگیلویه و بویراحمد در استان اشاره کرد و  افزود:  تغییر و تحول امری طبیعی است و هر مدیری در هر دستگاه و جایگاهی ارزیابی از حوزه مدیریتی دارد و باتوجه به سیاست ها و برنامه ریزی باید ارزیابی کند و مدیرانی که اعتمادش را جلب می کنند و در راستای سیاست هایش هماهنگی لازم را داشته باشند به کار گیرد و از این مدیران استفاده کند.

وی بیان کرد: تغییر و تحول براساس روابط دیپلماتیک و توجه به شرایط افراد و  بارعایت ضوابط، مقررات ،صلاحیت ها و اختیاراتی که مسئول مستقیم دارد انجام می شود و این اختیار را مسئول هراستان یا هر اداره کل یا حتی کشور دارد که تصمیم بگیرد.

محمدی اظهارکرد: چیزی که مردم انتظار دارند خدمت گزاری و پاسخگویی مسئولان و ارتقای خدمات به آنهاست که مدیران هر دستگاه با توجه به ضوابط و مقررات و صلاحیت هر شخص تعیین می شوند تا این خدمات به نحو بهتری در اختیار مردم قرار گیرد. 

معاون سیاسی امنیتی پیشین استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتصاب مدیران تازه نفس منجر به کارامدی سیستم و بهره وری شده و کار و خدمت را افزایش می هد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا بازهم شاهد تغییر و تحول در استانداری کهگیلویه و بویراحد خواهیم بود نیز گفت: این سوال را باید از خود استاندار پرسید اما قطعا در بدنه مدیریتی استان تغییر و تحولات دیگری رخ خواهد داد.

محمدی در پاسخ به این سوال که از عملکرد فرمانداران دولت یازدهم در استان کهگیلویه و بویراحمد رضایت دارید و از 100 نمره چه نمره ای به آنها میدهید نیز گفت: میزان نمره را باتوجه به برخی مسائل نمی توانم عنوان کنم اما به طور کلی به عملکرد فرمانداران استان نمره قبولی می دهم.

معاون پیشین سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که عملکرد مدیران استان را در چهار سال گذشته چطور ارزیابی می کنید نیز گفت: طبیعتا هر مدیری در هر دستگاهی باشد ممکن است انتقادهایی به عملکرد وی وجود داشته باشد اما باید نظارت بیشتری صورت بگیرد.

وی عنوان کرد: باید برای مدیران دوره های آموزشی برگزار کرد تا نقاط ضعف آنها برطرف شود .

محمدی به این بیانات حضرت امام خمینی (ره) که " همه ما خدمت گزار مردم هستیم و مملکت ما احتیاج به خدمت گزار دارد" اشاره کرد و گفت: مدیران باید نگاه عام داشته باشند و همه مردم را ببینند و با رعایت ضوابط قانونی در پیگیری ، ارتباط و توزیع اعتبارات مناطق مختلف را مدنظر داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس