پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. دى 1396 - 18:57
در عملیات تعمیر پمپ انتقال آب ایستگاه شماره 2 آبرزگه شهرلنده و در حادثه ای انگشت دست چپ رئیس اداره آبفای شهری لنده قطع شد.

به گزارش خبرلنده؛ در عملیات تعمیر خط انتقال آب شهر لنده در ایستگاه چاه شماره 2 روستای آبرزگه و بر اثر گیر افتادن انگشت دست چپ محمد راکبی رئیس اداره آبفای شهری لنده در بین آچار و فلنج گیره قطع شد.

پس از این حادثه رئیس اداره آبفای شهری لنده بلافاصله به مرکز بهداشتی درمانی لنده و سپس به بیمارستان امام خمینی(ره)دهدشت منتقل و کار پیوند انگشت دست وی در این بیمارستان صورت گرفت.

محمد راکبی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، در خصوص این حادثه گفت: وقتی متوجه کاهش آبدهی چاه شماره 2در آبرزگه از 48لیتر بر ثانیه به 8لیتر کاهش پیدا کرده است بلافاصله با کارشناسی انجام شده مشخص شد که پیچ مهره بین دو فلنج وسط لوله مکش در چاه حدود 40لیتر از آب به چاه برمیگردد بریده شدند و علت این کاهش میزان نیز بریدگی پیچ مهره ها بود.

وی افزود: با توجه به اینکه جرثقیل شرکت آبفای شهری در کهگیلویه دچار نقص فنی شده بود بلا فاصله در همان روز با پیگیری و تاکید رییس دفتر مدیر عامل شرکت و موافقت مدیر آبفای شهری گچساران جرثقیل به لنده اعزام و درهمان روز اقدام به تعویض قطعات آسیب دیده بعمل آمد.

رئیس آبفای شهری لنده تصریح کرد: ولی متاسفانه در حین انجام کار بند انگشت دست چپ من بین پیچ و فلنج و آچار قرار گرفت و قطع شد که با مراجعه به مرکز درمانی لنده اقدامات اولیه صورت گرفت و سپس به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت اعزام و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

دیدگاه‌ها

درود برشرف چنین انسان هایی بزرگی که برای رفاه حال مردم چنین کارهایی راانجام میدهند وامیدواریم آقای مهندس راکبی رئیس آبفای شهرستان لنده موفق وسلامت باشند

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس