پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

3. دى 1396 - 8:37
بخشدار مرکزی لنده در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده گفت: مهمترین بحران شهرستان لنده خالی شدن زیرپل های روستایی و قطع راه های روستایی در زمان بارندگی است.

به گزارش خبرلنده؛ عادل مرادی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده که در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد، ضمن اشاره به مهمترین چالش ها در زمان بحران گفت: یکی از چالش های اساسی در زمان بحران عدم هماهنگی دستگاه های اجرایی، امدادی برای مقابله با بحران است.

وی افزود: به منظور ایجاد این هماهنگی و همکاری مانور سراسری زلزله و ایمنی در روستای مالشیخ از توابع بخش مرکزی لنده با حضور همه دستگاه های امدادی، خدماتی و انتظامی در هفته جاری برگزار خواهدشد.

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: مهمترین بحران شهرستان لنده خالی شدن زیرپل های روستایی و قطع راه های روستایی در زمان بارندگی است.

وی تاکیدکرد: آبفای روستایی توانایی مدیریت بحران در زمان بحران را ندارد چرا قدرت خرید یک دستگاه پمپ در مواقع اضطراری را ندارد که همین نقطه شروع یک بحران بزرگ در شهرستان است.

مرادی اظهراکرد: در حوزه آب شهری و برق نیز دچار بحران هایی هستیم که البته مدیریت این دو اداره در مواقع اضطراری و بحرانی بهتر بوده است ولی هنزو هم جای کار داردند.

وی در ادامه یکی از چالش های اساسی حوزه ورزش و جوانان را عدم نصب روشنایی در محوطه اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده بیان کرد وگفت: همه ما به خوبی می دانیم که ورزشکاران زن و مرد تا پاسی از شب از امکانات و تجهیزات ورزشی استفاده می کنند ولی تاریکی محوطه این اداره یک چالش امنیتی است که باید هرچه سریعتر رفع شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس