آخرین اخبار

پربازدیدها

3. دى 1396 - 9:48
فرماندار شهرستان لنده با گلایه از مدیران این شهرستان گفت: عدم اطلاع رسانی خدمات ارائه شده از سوی دستگاه ها و نهاد ها به مردم و رسانه ها یک عیب بزرگ است که مسئولیت آن متوجه مدیر دستگاه است.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده ضمن اشاره به برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی در این شهرستان گفت: همه دستگاه های امدادی، خدماتی، امنیتی و انتظامی باید آمادگی 100دردصدی خود را جهت اجرای مانور زلزله در روستای مالشیخ داشته باشند.

وی افزود: ادارات در زمینه اصول پیشگیری از حوادث، برگزای همایش ها، تبلیغات میدانی، استفاده از اساتید مجرب حوزه مدیریت بحران در ادارات، مدارس و دانشگاه ها را در برنامه کاری خود داشته باشند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: وظیفه مسئولان شفاف سازی عملکرد دستگاه های خود می باشد و برای این شفاف سازی باید خدمات ارائه شده به مردم اطلاع رسانی شوند.

وی تاکیدکرد: بحران ما بحران مدیریت است که در همین قضیه قطعی آب بخشی از روستاهای موگرمون به واسطه عدم اطلاع رسانی آبفای روستایی از علت قطعی آب روستاها باعث نوعی بحران سازی در منطقه شده است.

 کریمی نژاد اظهارکرد: باید در زمینه مسائل مختلف شفاف سازی صورت گیرد و نقد را موهبتی برای ارتقای شاخص های کمی و کیفی کار باید دانست.

رئیس ستاد مدیریت بحران لنده گفت: بخش زیادی از مشکلات در شهرستان ناشی از عدم اطلاع رسانی است که باعث تشویش اذهان عمومی است.

وی در ادامه گفت: در حوزه مدیریت بحران باید به دو مقوله نرم افزاری و سخت افزاری بحران توجه ویژه ای داشت که این دو را در هیمن زلزله روز گذشته تهران به عینه می تواند دید.

کریمی نژاد تصریح کرد: آموزش یکی از مهمترین ضروریات در امر پیشگیری از بیشتر بحران ها است که لازم است در خصوص زلزله و اصول ایمنی آن اموزش های لازم به مردم داده شود.

فرماندار شهرستان لنده در پایان اظهارکرد: اگر 50سال پیش پل های ما بر اساس اصول پدافند غیرعامل ساخته می شد امروزشاهد چنین مشکلاتی نبوده ایم.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس