آخرین اخبار

پربازدیدها

3. دى 1396 - 10:47
9دی,خبرلنده,فتنه88,شهرستان لنده,فتنه های جدید,اخبار لنده,ولایت فقیه,مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده:
ملت ایران در روز نهم دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کرد
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: ملت ایران در روز نهم دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کرد ولی باید مراقب فتنه های دیگر باشیم.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید محمود الهی نیا در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده، ضمن گرامیداشت یوم الله 9دی ماه گفت: حماسه 9 دی نماد اقتدار و وحدت نظام مردمی و در عین حال ولایی جمهوری اسلامی است.

وی افزود: آن چیزی که دیگر ملت ها و نظام ها از آن محروم هستند و یا در حال الگو گرفتن از آن هستند نعمت گرانقدر ولایت فقیه است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده تصریح کرد: در روز 9 دی ملت ایران پاسخی دندان‌شکن به بی‌حرمتی‌ها و برخی هنجارشکنان نشان داده و به استکبار جهانی نیز اعلام کردند که تمام فتنه ها را خنثی خواهند کرد.

وی تاکیدکرد: ملت ایران در روز نهم دی چشم فتنه و فتنه گران را کور کرد ولی باید مراقب فتنه های دیگر باشیم.

الهی نیا اظهارکرد: ملت ایران از زمان پیروزی انقلاب تا کنون فتنه های زیادی را تجربه کرده است که هربار نیز با پاسخ دندان شکن ملت نیز مواجه شده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده گفت: مراسم یوم الله 9دی ماه در شهرستان لنده روز شنبه9دی ماه راس ساعت 10صبح در سالن پوریای ولی جنب شهرداری قدیم برگزار می شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس