آخرین اخبار

3. دى 1396 - 11:37
امام جمعه شهرستان لنده گفت: علل و عوامل فتنه سال88 باید برای عموم مردم تبین و تشریح شود تا بصیرت ملت در خصوص فتنه های جدید آمادگی داشته باشند.

به گزارش خبرلنده؛ حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان لنده در خصوص نهم دی گفت: 9دی ماه یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین روز های تاریخ انقلاب اسلامی در معرفی فتنه و عوامل فتنه است.

وی افزود: مثلث شوم امریکا، اسرائیل و انگلیس نقش اساسی را در فتنه 88 داشته اند که برخی عوامل داخلی نیز با این هفته همراه شده بودند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:هدف اصلی از تشکیل این مثلث شوم، فتنه انگیزی در کشور و زمینه سازی برای براندازی نظام بود.

وی تاکیدکرد: ملت ایران همه به عوامل فتنه و هم به کسانی که قصد براندازی نظام را داشتند با اقیانوسی از بصیریت و آگاهی پاسخی دندان شکن به فتنه گران دادند.

محمودی اصل اظهارکرد: علل و عوامل فتنه سال88 باید برای عموم مردم تبین و تشریح شود تا بصیرت ملت در خصوص فتنه های جدید آمادگی داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود گذشت 8سال از فتنه 88 هنوز عده ای به دنبال به چالش کشاندن فتنه88 هستند که باید به این ها گفت این تذهبون.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: آموزش و پرورش و دانشگاه دو رکن اساسی برای تبین و تشریح ابعاد فتنه 88 برای نسل جوان کشور هستند.

وی تاکیدکرد: همه صنوف، دانشجویان، دانش آموزان و در خط مقدم این ها مسئولان باید در روز 9دی ماه حضوری فعال داشته باشند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس