آخرین اخبار

پربازدیدها

6. دى 1396 - 17:43
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده گفت: اگر به مقاوم سازی خانه هایمان اطمینان داشته باشیم نباید نگران زلزله7ریشتری هم باشیم.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نزاد در مانور ایمنی و زلزله که به مناسبت سالروز زلزله بم روستای ایدنک برگزارشد ضمن اشاره به اصل مقاوم سازی گفت: یکی از اصولی که هنگام ساخت و سازها باید با هندسین ناظر همکاری شود بحث رعایت اصول مقاوم سازی سازه است.

وی افزود: فرهنگ سازی در زمینه مقاوم سازی و اصول ایمنی ساختمان مهمترین عامل در کاهش میزان خسارات جانی و مالی در هنگام بروز زلزله است.

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به زلزله های چند سال گذشته کشور و حجم ومیزان خسارت ها باید خودمان پیگیر بحث مقاوم سازی منازل خود باشیم.

وی تاکیدکرد: همه ادارات و نهادی امدای، خدماتی، امنیتی و انتظامی در بحث مدیریت بحران و هماهنگی و تعامل با ادارات خدمات رسان و امدادی در اجرای هرچه بهتر مانورها و رزمایش ها باید مشارکت حداکثری داشته باشند.

کریمی نژاد اظهارکرد: اگر موادر مربوط به مقاوم سازی و اصول و شیوه های پناه گرفتن و اصول کمک های اولیه را یاد بگیریم در زمان بحران ها به خصوص زلزله همه می توانند یک امداد گرباشند و همین مسئله نیز باعث کاهش میزان خسارت ها شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس