آخرین اخبار

پربازدیدها

6. دى 1396 - 19:08
مسئول پیگیری جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از آموزش 400نفری داوطلبین کمک های اولیه امدادی در این شهرستان خبرداد.

سید علی توحیدی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده؛ ضمن اشاره به سالروز حادثه عظیم زلزله بم گفت: در طول تاریخ همیشه حوادث غیرمترقبه باعث خسارات فراوان به بیشتر زیر ساخت ها و افزایش تلفات انسانی بوده است.

وی افزود: آموزش همواره باعث تعالی و پیشرفت یک جامعه خواهد که وقتی این آموزش به صورت تئوری و عملی باهم عجین باشد شاهد افزایش سطح بهره بهری آموزش و نتایج خیلی خوب آن در زمان بحران خواهیم بود.

مسئول پیگیری جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد: در راستای سطح ارتقای توانمدی جوانان شهرستان لنده و آموزش بهینه اصول امدادی و کمک های اولیه بیش از 400نفر از جوانان دختر و پسر لنده ای در دوره های آموزشی مقدماتی و پیشرفته ای جمعیت شرکت و دوره مقدماتی کمک های اولیه را با موفقیت طی کردند.

وی افزود: حضور چشمگیر جمعیت هلال احمر در تمام بحران ها نشان از آمادگی 100درصدی این جمعیت بری مقابله سریع و آنی با بحران و امداد رسانی به موقع است.

توحیدی اظهارکرد: مانور ایمنی و زلزله امروز در روستای ایدنک لنده یکی از مهمترین مانورهای بود که به منظور افزایش سطح توانمندی و میزان سنجش وتوان افراد شرکت کننده در مانور و آموزش همگانی جهت چگونگی مقابله با بحران و اصول صحیح امداد رسانی، آوار برداری و شیوه های حمل صحیح مصدومان به عموم مردم آموزش داده شد.

وی خاطر نشان کرد: با استقلال جمعیت هلال احمر شهرستان لنده می توانیم زمینه آموزش همگانی به خصوص جوانان بیشتری را در دوره های مختلف را فراهم کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس