پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

6. دى 1396 - 16:43
پس از ماه ها کش و قوس بر روی انتخاب شهرادر لنده، دقایقی پیش حکم قطعی مختار مشهدی زاده به عنوان شهردار جدید شهر لنده صادر شد.

به گزارش خبرلنده، پس از چندین ماه جدال و بحث های فشرده اعضای شورای شهر لنده مبنی بر انتخاب شهرادر این شهر و برگزاری ساعت ها جلسه و ارائه رزومه کاری چندان نتایج قابل توجهی به دست نیامد، با پایان یافتن مهلت قانونی انتخاب شهردار مدیر کل شهرو روستای استانداری کهگیلویه و بویر احمد شخصا با حضور در جلسه اعضای شورای و بارای گیری چندین نفراز اعضای شورای به مختارمشهدی زاده به عنوان گزینه پیشنهادی به وزارت م شور معرفی شد.

دارا کریمی نژاد فرماندار شهرستان لنده دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگارخبرلنده، اظهار کر: امروز  حکم قطعی مختار مشهدی زاده به عنوان شهردار لنده صادر شد که به زودی در جلسه شورای اداری شهرستان لنده مراسم تودیع و معارفه وی برگزارمی شود.

وی افزود:با این انتخاب امیدواریم شاهد تغییر اساسی در وضعیت ساختار شهری و اجرای پروژه های عمرانی به خصوص رفع مشکلات شهرک های لنده باشیم.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:مراسم تودیع و معارفه مختار مشهدی زاده به عنوان شهردار لنده روز یک شنبه آینده د جلسه شورای اداری شهرستان لنده راس ساعت۱۰صبح در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار خواهدشد.

گفتنی است مختار مشهدی زاده ۱۶سال سابقه مدیریتی در جهادسازندگی و کشاورزی در لنده و فارغ التحصیل  لیسانس مدیریت برنامه ریزی و کارشناسی کشاورزی و کارشناس مسئول مالی، ترویج، امورراضی جهادکشاورزی را در سابقه مدیریتی خود دارد.

انتهای پیام

دیدگاه‌ها

با این انتخاب چهارسال دیگر خواهیم فهمید که شورای شهر یا متولی این انتخاب هرکس که بود چه بلایی بر سر لنده اوردند. هرچند در لنده انتخاب اشتباه به یک موضوع عادی تبدیل شده ولی بعضی اشتباهات چون این جای تامل داره. ایا واقعا دستانی پشت پرده هست تا لنده از اینی که هست عقب تر بره اونهم با شیبی بسیار محسوس و تند

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس