پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

8. دى 1396 - 12:59
امام جمعه شهرستان لنده گفت: نهم دی یکی از حوادث ماندگار در تاریخ بصیرت این ملت است چرا که توطئه های مخملی دشمن را خنثی کردند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی گفت: حماسه نهم دی روز میثاق ملت با امام و آرمان های نظام و انقلاب است که ملت ایارن آگاهانه و بصیرتمندانه حضور یافتند.

وی افزود: ملت ایران در روز نهم دی ماه با اراده پولادین خود در برابر هجمه های مختلف دشمنان ایستادند و یک بار دیگر پایندی به نظام خود را به جهانیان اثبات کردند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: کودتای مخملی بیگانان در سال 88 با برنامه ریزی چندین ساله و با همراهی عده ای فریب خورد و حب جاه و مقام همراه شد و بصیرت ملت همه آنان را روسیاه کرد.

وی تاکیدکرد: مقام معظم رهبری قبل و بعد از انتخابات همواره خطر عوامل فتنه انگیز دشمن با توطئه تقلب را به همه کاندیداهای ریاست جمهوری دادند وبعد از فتنه88 هم تاکید کردند ولی فتنه گران هیچ توجهی نکردند.

محمودی اصل اظهارکرد: حضور آگاهانه ملت به خصوص مردم شهرستان لنده در مراسم روز نهم دی ماه باعث بیان حقایقی جدید از فتنه جدید دشمن است.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: ملت ایران مهمترین نقش را در به وجود آمدن انقلاب داشتند و دارند ولی نا امید کردن این ملت بدون شک از توطئه های دشمنان است.

وی اظهارکرد: مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فرمودند: مهمترین طراحی جبهه مقابل در مقطع فعلی را نا امید کردن مردم به آینده و گرفتن اعتماد به نفس آنان از طریق بزرگنمایی مشکلات و ضعف ها و کاستی هااست که امروز در فضای مجازی، هزاران توپخانه در حال شلیک به سمت ملت ایران است و اگر گفته می شود باید مراقب فضای مجازی بود از این جهت است که دشمن نتواند از این فضا برای هدف قرار دادن هویت و موجودیت ملت و نظام اسلامی استفاده کند.

مسئول شورای فرهنگ عموم شهرستان لنده گفت:  برخی تهمت ها و نقد ها در جهت اصلاح امور نیست بلکه در مسیر تخریب و ایجاد فضای نا امنی در کشور است.

وی اظهارکرد: تذکر رهبری به رئیس جمهور فعلی و قبلی در خصوص مسائل مهم کشور در راستای بهبود وضعیت  کشور است چرا که باید امروز در خصوص عملکرد خود در پیشگاه ملت پاسخگو باشند.

امام جمعه لنده گفت: چرا این همه برخی ها نقش اپوزیسیون به خود گرفته است و این در حالی است که بیکاری و معضلات مختلف در حال رشد است.

وی گفت: امام زمانی بودن به بیان چندین کلمه از امام زمان(عج) نسیت بلکه امام زمانی بودن به اطاعت از نایب امام زمان(عج) است.

محمودی اصل تاکیدکرد: عدالت خواهی در کشور باعث تقویت نظام خواهد شد ولی نباید مردم را نا امید و از نظام زده کرد.

وی خطاب به مسئولان گفت: سال ها است که مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی مسائل مختلفی را بیان می کنند ولی هیچ اقدامی در خصوص این حرکت صورت نمی گیرد.

وی خاطر نشان کرد: همه این مشکلات ناشی از واردات بی رویه است واگر جلوی این واردات بی رویه با اتکا به تولید داخل شکل می گرفت امروز شاهد این همه بیکاری و معضلات مختلف نبوده ایم.

امام جمعه شهرستان لنده در ادامه از خدمات نهضت سوادآموزی که در جهت رفع بی سوادی در جامعه در حال تلاش است تقدیر کرد.

وی بی سوادی در جامعه را یکی از برنامه های مهم دشمن برشمرد و گفت: استکبار جهانی همواره برای اجرای طرح های خود به دنبال بی سواد نگه داشتن ملت ها برای اجرای نقشه های استعماری خود است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس