آخرین اخبار

9. دى 1396 - 11:37
مدیرکل سابق اداره آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت: دشمنان در چهار دهه گذشته همواره به دنبال ایجاد فتنه انگیری بودن و در آستانه دهه چهارم انقلاب نیز با فتنه های جدید به دنبال آشوب در کشور هستند.

به گزارش خبرلنده؛ سید علی محمد دانشی در مراسم گرامیداشت یوم الله 9دی، روز بصیرت درجمع مردم شهرستان لنده، ضمن گرامیداشت حماسه عظیم نهم دی گفت: یوم اله نهم دی یکی از روز های مهم و سرنوشت ساز در طول تاریخ جمهوری اسلامی است که تا همیشه باید زنده و جاوید بماند.

وی افزود:این روز سرنوشت ساز متعلق به ایران اسلامی و متعلق به همه آحاد ملت است چرا که در این روز ملت ایران بصیریت و وفاداری به ولایت را در عمل ثابت کردند.

مدیرکل سابق اداره آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: اگر نگاهی کوتاه به کلمه فتنه باندازیم از ابتدای خلقت بشریت تا کنون می تواند ابعاد مختلف فتنه را بررسی کرد به طوری که در فتنه عایشه بیش از سه هزار نفر انسان بی گناه کشته شدند و جالب است که در این فتنه طلحه و زیبر و برخی دیگر از خواص نقش داشتند.

وی تاکیدکرد:گاهی وقت خواص نقش موثری در تهیج فتنه دارند و راه و چاه را اشتباه می گیرند و از داشتن تحلیل درست خودداری می کنند و در چنین قضایایی مردود می شوند و این در حالی است که فلان انسان بی سواد با بصیرت خود در فتنه نمره 20می گیرد.

دانشی اظهارکرد: هر 10 سال یکبار شاهد فتنه جدیدی از سوی دشمنان خارج و داخلی در این کشور هستیم که در آستانه ورود به دهه چهارم نیز باید منتظر ظهور فتنه های جدید با هوشیاری باشیم.

سخنران مراسم 9دی شهرستان لنده تاکیدکرد: اعمال تحریم های ظالمانه و به اصطلاح فلج کننده از مصادیق همین فتنه های جدید است.

وی در ادامه افزود: در فتنه 88 همه چیز آن قدر منظم و دقیق برنامه ریزی شده بود که عملیات براندازی و مخملی به طور100درصد در حال انجام بود که با درایت رهبری و ملت همیشه در صحنه انقلاب در روز نهم دی این توطئه شوم با بصیرت انقلابی مردم خنثی شد.

دانشی گفت: در همین مسئله فتنه88 و شعار هایی که می دادند می گفتند" تقلب بهانه است اصل نظام نشانه است" که به خوبی می توان دست های پشت پرده دشمنان را یافت.

 

این فعال سیاسی کهگیلویه وبویراحمدی تاکیدکرد: چه کسی پاسخگوی خون به ناحق ریخته22 نفری است که در این قضایای فتنه کشته شدند و یا برآورد خسارات 32هزار میلیاردی که می توانست زمینه اشتعال دو میلیون و 350هزارنفر را ایجاد کند.

وی در ادامه گفت:فتنه 88 یک فتنه تمام اعیار با طراحی دقیق چندین ساله در قالب مثلث شوم امریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی بود که توسط صحنه گردانان فتنه 88مدیریت می شد.

دانشی گفت: 9دی به واسطه  بصیرت و آگاهی ملت ایران رقم خود و در این روز که روز سرنوشت ملت ایران هم نامگذاری شده است چشم فتنه و فتنه گران کور شد.

مدیرکل سابق اداره آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد اظهارکرد: امروز به برکت همین انقلاب است که اقتدار ایران در تعیین خیلی از معادلات و برهم زدن آنان در منطقه و کل پنج قاره جهان تعیین کننده است.

وی تاکیدکرد: حضور مستشاری ایران در سوریه و عراق باعث شد تمام برنامه های چندین ساله دشمنان در تجزیه این دو کشور و سایر کشورهای منطقه خنثی شود.

دانشی اظهارکرد: امروز کسانی که خود روزی بر مسند قدرت بودند و همه چیز این ملت دستشان بود نقش اپوزیسون را برای مردم بازی می کنند که مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به خوبی به این مهم تاکید داشتند.

این فعال سیاسی گفت: غفلت مسئولان از مسئله نفوذ به اندازه ای است که در قلب حوزه تصمیم گیری مسائل نفتی جاسوس گمارده اند که شیرفلکه نفت ما دست وی بود و همچنین در بحث ایجاده دوره های آموزشی برای آرایشگران و آشپزها به گونه ای رفتار کردند که امروز در خانه های خیلی از این آقازاده ها شاهد همین نفوذی ها هستیم.

 وی گفت : عده ای امروز با تشکیل "کمپین ما پشیمانیم" را در فضای مجازی تشکیل داده اند که به جای کمک به دولت در حال تخریب دولت هستند.

دانشی خاطر نشان کرد: امروز نعمت ولایت فقیه یک نعمت الهی برای این کشور است چرا که کشورهای همسایه به خوبی می فهمند که نداشتن این نعمت یعنی چه.

مدیرکل سابق اداره آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد در پایان تاکیدکرد: امروز رمز پیروزی ملت ما در اتحاد و یکپارچگی است و همه باید با بصیرت وآگاهی در تبعیت از ولایت فقیه به آن دست یابیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675