آخرین اخبار

13. دى 1396 - 15:26
نماینده مردم شهرستان های چهارگانه در مجلس شورای اسلامی به شایعه جلوگیری از ورود وی به جلسه وزیر راه و شهرسازی با استاندار کهگیلویه وبویراحمد واکنش نشان داد.

به گزارش خبرلنده، عدل هاشمی پور در واکنش به شایعه جلوگیری از حضور وی در جلسه استاندار کهگیلویه وبویراحمد با وزیر راه و شهرسازی واکنش نشان داد و گفت:در شبکه های اجتماعی این روزها اخبار کذبی منتشر می شود که باعث کتمان حقیقت موضوعات مختلف می شود.

وی گفت: در همین شبکه های اجتماعی یک جوی راه اندازی کردند که هاشمی را در جلسه استاندار با وزیر راه و شهرسازی راه ندادند که لازم است خوب بدانند که مگر در جلسه با وزیر، استاندار رئیس جلسه است یا وزیر راه،  آن انسانی که این مطلب را منتشر کرد آیا نمی داند که مردم خوب می فهمند که وزیر رئیس جلسه است نه استاندار.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است آن عده خوب بدانند که جایگاه نماینده جایگاه وزیر است و هر وزیری را بدون وقت قبلی می توان ملاقات کرد هر هفته سه بار با وزیر نفت دیدار دارم و دیروز هم در کمیسیون کشاورزی جهت بحث حوزه آبریز حضور یافتیم و پیگیر حقوق حوزه انتخابیه ام بودم.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس