پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

14. دى 1396 - 8:39
رئیس دانشگاه پیام نور لنده گفت: یکی از برنامه های اساسی دشمنان دامن زدن به آتش فتنه مختلف برای نفاق بین مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرلنده، حمید دهقان در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور، ضمن محکوم کردن آشوب های چند روز گذشته در کشور اظهارکرد: آنچه لازمه مقابله با این قبیل حوادث است بصیرت و صبرانقلابی و جدای سای صف اعتراض از اغتشاش است.

وی افزود: دشمنان ما با سرمایه گذاری های کلان در حوزه شبکه های اجتماعی باعث گمراهی جوانان ما با اخبار ضد نقیض از اوضاع کشور و اجرای برنامه نفوذ خود هستند.

رئیس دانشگاه پیام نور لنده تصریح کرد: یکی از برنامه های اساسی دشمنان دامن زدن به آتش فتنه مختلف برای نفاق بین مردم و مسئولان است.

وی تاکیدکرد: شنیدن صدای مردم و رفع مشکلات مردم باعث خواهد شد کمافی السابق مردمی که همیشه پشت نظام و رهبری بودند بازهم در خلق حماسه ای دیگر در وسط میدان حاضر شوند.

دهقان اظهارکرد: اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور لنده همانند ملت بصیر ایران اسلامی با حضور با شکوه خود در راهپیمایی امروز در نفی اقدامات آشوب گرایانه و اغتشاشات چند روز گذشته با دیگر این قبیل اقدامات را محکوم خواهند کرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس