آخرین اخبار

14. دى 1396 - 8:58
امام جمعه شهرستان گچساران گفت: این اغتشاشات و فتنه انگیزی های که چند روز گذشته در کشور صورت گرفته بیشتر شبیه به یک ترقه بازی بوده است.

حجت الاسلام سید امین اله حجازی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، ضمن محکوم کردن حوادث چند روز گذشته و اغتشاشات گفت: لازم است همه ما بدانیم که مقام معظم رهبری چندین بار روی دو نکته همواره تاکید فراوان داشتند که یکی بحث معیشت مردم و دیگیری خطر نفوذ دشمن.

وی افزود: متاسفانه در بعضی موارد کمتر به این دول اصل توجه شده است که در این اغتشاشات چند روز پیش مصدایق بارزی از این دو نکته را همه دیدند.

امام جمعه شهرستان گچساران تصریح کرد: دشمن نفوذ کرده است چرا که این دشمن دشمن همین جوانانی است که ریختن در خیابان ها ولی از این حربه گرانی، اختلاس و بیکاری برای تهیج جوانان نیز استفاده کرده است و در آتش فتنه انگیزی خود بیشتر دمیده است.

وی تاکیدکرد: این ها خطراتی بود که مقام معظم رهبری بارهای بار آنان را به مسئولان باتکید تذکر دادند که مراقب باشید و به این نسل توجه کنید و به بیکاری و گرانی به سفره و معیشت مردم توجه داشته باشید.

امام جمعه شهرستان گچساران تصریح کرد: حالا هم لازم است به دشمنان بگوییم که بار دیگر نیز کور خواندید و با عنایات امام زمان(عج) مشکلات حل خواهد شد و آنان اگر راست می گویند بروند این قبیل مشکلات را که کم  نیستند را در کشورخودشان حل کنند.

حجازی گفت: خوی دشمنان فتنه انگیزی است و چون با این ملت عناد دارند به دنبال ایجاد دشمنی هستند و ملت ایران دوست را از دشمن خوب می شناسد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس