آخرین اخبار

پربازدیدها

14. دى 1396 - 12:40
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمدگفت: دل مردم از گرانی، فساداداری و اقتصادی خون است ولی با وجود این همه انتقاد در مقابل هرگونه آتش زدن اموال عمومی، تخریب، قتل مردم بیگناه و اغتشاش ایستادگی خواهند کرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام صفدر پناهی در جمع مردم شهرستان لنده در راهپیمایی حماسی مردم این شهرستا در محکومیت اغتشاشات چند روز گذشته گفت: ملت ایران بیش از چهار دهه است که با انواع و اقسام فتنه اعم از سیاسی، اقتصادی و تهدیدات نظامی دست وپنجه نرم کرده است و در هر فتنه نیز مشت محکمی دشمنان به واسطه بصیرت و بیداری این مردم خورده اند.

وی افزود: شیوخ مرتجع، عوامل خود فروخته امریکا و سران امریکایی فکر کردند با حمایت از عده ای قلیل از فتنه گران می توانند حوادث فتنه سال88را رقم بزنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: امریکا و ایادی آن به دنبال براندازی حکومت جمهوری اسلامی ایران هستند و از هر حربه ای برای براندازی کوتاهی نمی کنند.

وی تاکیدکرد: اگر چه مسئله گرانی، فساد اقتصادی و اداری، حقوق های نجومی باعث نارضایتی و اعتراضات گسترده مردم است ولی نباید بهانه برای حضور اغتشاشگران و تخریب اموال عمومی و قتل و کشتار مردم بی گناه در کف خیابان ها شود.

پناهی اظهارکرد: اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفا بخش نجات اقتصاد ایران از وضعیت موجود است که متاسفانه کمتر به این اصل مهم توجه شده است.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: ملت ایران، گروه های سیاسی اصول و اصلاح طلب اگرچه بر سر برخی موضوعات اختلاف سلیقه دارند ولی در دفاع از ایران اسلامی همه ید واحد خواهند بود و اقدامات چند روز گذشته را به شدت محکوم کردند و در مقابل تمام این حوادث با اقتدار خواهد ایستاد.

وی گفت: دل مردم از گرانی، فساداداری و اقتصادی خون است ولی با وجود این همه انتقاد در مقابل هرگونه آتش زدن اموال عمومی، تخریب، قتل مردم بیگناه و اغتشاش ایستادگی خواهند کرد.

پناهی خاطرنشان کرد: اگر خوب به شعار های داده شده در همین اغتشاشات گوش کنیم که می گفتند: "نه غزه نه لبنان، جان فدای ایران" به خوبی باید بفهمیم که این فتنه امریکایی برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.

این مقام استانی گفت: در وهله دوم  وقتی شعار" نه قرآن نه اسلام، جانم فدای ایران" را اغتشاش گران سر می دهند به خوبی باید بفهمیم که این جریان از فتنه 88 بدتر است چرا که پرچم که هویت یک ملت است را به آتش می کشند.

وی گفت: پشت پرده این جریان خطرناک سران امریکایی و عربی هستند که همواره به دنبال براندازی ایران به واسطه تجارب مختلف شکست در منطقه هستند.

پناهی تاکیدکرد: ملت ایران در طول چهار دهه گذشته به همه دنیا ثابت کرد که پشت نظام و رهبری اش ایستاده است.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس