پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

15. دى 1396 - 14:02
امام جمعه شهرستان لنده گفت: ملت ایران با حضور بصیرتمندانه خود پاسخ موج سواری های دشمنان به خصوص منافقین را با قاطعیت دادند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: حوادث چند روز گذشته در کشور باعث شد تا بار دیگر دست های مخملی دشمنان در این حوادث برای ملت ایران ظاهر شد.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون دشمنان با تحریم ها و تهدیدهای مختلف به دنبال حذف نظام جمهوری اسلامی بودند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ملت ایران با حضور بصیرتمندانه خود پاسخ موج سواری های دشمنان به خصوص منافقین را با قاطعیت دادند.

وی تاکیدکرد: هیچکس در کشور مخالف اعتراض مردم در خصوص مسائل مختلف نبوده و نیست کما اینکه در گذشته شاهد اعتراض مردم در جلو فرمانداری ها و استانداری ها بوده ایم ولی این اعتراض با اغتشاش به آتش کشیدن مساجد و حسینه ها و بانک ها فاصله داشته است.

محمودی اصل اظهارکرد: شعار های سازماندهی شده و به آتش کشیدن اموال عمومی مردم در این اغتشاشات نشان از برنامه چینی دشمنان برای حذف نظام بوده است.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: وقتی پرچم ایران، تصاویر شهدا و حسینه ها و مساجد به آتش کشیده می شود و کشورهای استعمارگر و منافقین حمایت می کنند باید فهمید که پشت پرده این حرکات افسارگسیخته همان کسانی هستند که به دنبال حذف نظام هستند.

وی تصریح کرد: ملت بصیر و هوشیار ایران با حضور به موقع و قاطع خود اقدامات چند روز گذشته کشور را محکوم و خواستار محاکمه این اغتشاشگران شدند.

امام جمعه لنده گفت: مطالبات به حق مردم و بهبود وضع معیشتی مردم از مواردی است که دولتمردان باید در جهت رفع تدریجی آنان همت کنند.

وی تاکیدکرد: تنها راه بهبود وضعیت موجود عمل به توصیه های مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور است.

محمودی اصل خاطر نشان کرد: باید از نیروهای امنیتی و انتظامی به واسطه برقراری نظم و امنیت و ملت بصیر و هوشیار ایران قدردانی کرد.

امام جمعه لنده در ادامه به 16دی ماه سالروز شهادت شهدای هویزه اشاره کرد وگفت: یاد و خاطره شهدای دانشجوی هویزه بایدبرای همیشه در ذهن و تاریخ این ملت گرامی داشته شود.

وی در ادامه قیام 19دی را یکی از قیام های بصیرت افزایی مردم قم در خنثی سازی توطئه های دشمنان دانست.

محمودی اصل در ادامه به سالروز کشف حجاب اشاره کردوگفت: کشف حجاب یکی از توطئه های شوم استعمارگران بود که برای ترویج بی بندوباری در جامعه از سوی رضا خان اجرا شده است.

 خطیب جمعه لنده گفت: گلایه شدید مردم از وضعیت قطعی آب به جایی رسیده است که باید مسئولان پاسخگوی آن باشند و نسبت به رفع این مشکل هرچه سریعتر عمل کنند.

وی تاکیدکرد: متاسفانه عدم اطلاع رسانی در خصوص وضعیت قطعی آب یکی دیگر از مشکلات اساسی ادارات خدمات رسان است.

محمودی اصل به پدیده مدیران پروازی شهرستان لنده نیز اشاره کردو گفت: متاسفانه پدیده مدیران پروازی مناسب وضعیت موجود کشور و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان نیست.

وی تاکیدکرد: وقتی مدیران در بین مردم در طول24ساعت خدمتشان حضور داشته باشند بهتر می توانند مشکلات مردم را بررسی کنند.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس