آخرین اخبار

16. دى 1396 - 7:10
ایتام,طرح محسنین,خبرلنده,شهرستان لنده,کمیته امداد امام خمینی(ره),کمک های نقدی,اخبار لنده,بصیری فرد
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده:
واریز نقدی وغیرنقدی یک میلیارد و316میلیون ریالی حامیان ایتام در شهرستان لنده
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از واریز کمک های نقدی وغیرنقدی یک میلیاردو316میلیون ریالی حامیان ایتام در این شهرستان خبرداد.

امیر محمود بصیری فرد در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به سنت حسنه نبی اکرم(ص) در حمایت مادی و معنوی از ایتام گفت: همه ما پیرو و ادامه دهده راه راستین انبیاء و اوصیای الهی از آدم تا خاتم هستیم پس چه بهتر که ایتام و نیازمندان جامعه را به بهترین نحو ممکن حمایت کنیم.

وی افزود: یکی از مهمترین و ارزشمند ترین خدمت کمیته امدادامام خمینی(ره) در جامعه که در چند سال گذشته با فرهنگ سازی به درستی تبین و نهادینه شده است بحث حمایت مادی و معنوی از ایتام است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: شهرستان لنده یکی از محروم ترین شهرستان های استان است که در این شهرستان بیش از 267یتم داریم که نیازمند حمایت ویژه حامیان و اقشار مختلف مردم هستند.

وی تاکیدکرد: از تعداد267نفر یتیم 120نفر از آنان دارای حامی هستند که147 نفر دیگر فاقد حامی و نیازمند حمایت و مساعدت ملت شریف ایران می باشند.

بصیری فرد اظهارکرد: حفظ کرامت انسانی و عزت نفس خانواده های نیازمند و بستر سازی جهت ریشه کنی فقر در جامعه از جمله اهداف طرح اکرام ایتام و محسنین در کمیته امداد است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده تصریح کرد: تعداد فرزند تحت حمایت طرح محسنین در شهرستان لنده 87نفر می باشند.

وی تاکیدکرد: تعدادکل حامیان ایتام در این شهرستان 400نفر می باشند که باتوجه به تعداد ایتام، انتظار داریم این تعداد چند برابر شوند.

بصیری فرد خاطرنشان کرد: اکرام ایتام باعث تقویت اعتماد عمومی و ایجاد زمینه ارتباط مفید و موثر بین اقشارجامعه با کمیته امداد می شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده از واریز کمک های نقدی وغیرنقدی یک میلیاردو316میلیون ریالی حامیان ایتام دراز ابتدای سال تا پایان آبانماه در این شهرستان خبرداد.

وی تاکیدکرد: در راستای خدمات عمومی به مددجویان تحت حمایت نیز 129نفر به واسطه کفالت و سرپرستی والدین خود از خدمت سربازی معاف شدند.

بصیری فرد اظهارکرد: در زمینه کاهش تعرفه ها60مورد و انتقال سربازان به نزدیک ترین مکان به محل زندگی نیز 240مورد رسیدگی صورت گرفته است.

رئیس کمیته امدادامام خمینی(ره) شهرستان لنده گفت: نیکوکاران می توانند برای حمایت بیشتر از ایتام و فرزندان خانواده های نیازمند دارای سرپرست مبتلا به بیماری خاص و از کار افتاده ، با مراجعه به کمیته امداد شهرستان لنده آنان را یاری نمایند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس