آخرین اخبار

پربازدیدها

17. دى 1396 - 16:58
جمعی از مردم شهرستان لنده با از زحمات و تلاش های شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در خصوص حضور پزشکان متخصص در لنده از رئیس و مجموعه شبکه بهداشت و درمان این شهرستان قدردانی کردند.

به گزارش خبرلنده، جمعی از مردم شهرستان لنده با ارسال متنی به پاس تلاش ها و زحمات ارزنده امراله خانی رئیس و مجموعه همکاران شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از وی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی استان قدردانی کردند.

متن ارسال به شرح زیر می باشد:

 رَسُولُ اکرم (ص) می فرمایند: « مَنْ قَضَى لِأَخِیهِ الْمُؤْمِنِ حَاجَةً كَانَ كَمَنْ عَبَدَ اللَّهَ دَهْراً»   

كسى به دیگرى خدمت كند ، مثل كسى است كه عمرى خدا را بندگى نماید.

 

جناب آقای مهندس امراله خانی

 مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان لنده

سلام علیکم

با احترام بدینوسیله مراتب سپاس خود را ازتلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و مجموعه همکاران که در زمینه پیشبرد اهداف بهداشتی و درمانی مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان لنده در دو سال گذشته سنگ تمام گذاشته و با رفع تدریجی مشکلات حوزه بهداشتی درمانی این شهرستان قدم به قدم پیش رفته اید را قدرانیم و لذا امیدواریم در این عرصه شاهد موفقیت های دو چندان شما و مجموعه همکاران باشیم.

بدون شک یکی از بهترین و ارزشمند ترین کارهای که باعث جلب رضایت قاطبه مردم شهرلنده و روستاهای تابعه شده است بحث حضور پزشکان متخصص در شهرستان لنده است که به حق باعث کاهش چشمگیر هزینه های جانی و مادی مردم محروم این منطقه شده است.

بدون شک تلاش های شما و مجموعه همکاران در کاهش میزان سفرهای غیر ضروری مردم به سایر شهرستان های استان با افزایش میزان نوبت دهی و ویزیت سونوگرافی و پزشکان متخصص ماحصل پیگیری های وافر شما سرور ارجمند است.

به پاس این مجاهدت و تلاش از شما و مجموعه همکارانتان صمیمانه قدردانی می کنیم و از درگاه ایزد منان دوام عزت وسلامت، تداوم حضور و تاثیرگذار در راستای دستیابی به اهداف عالیه بهداشتی، ارتقای کیفیت زندگی، نشاط و توسعه پایدار جمهوری اسلامی ایران به خصوص مردم شهرستان لنده رامسئلت داشته و برايتان ازخداوند مهربان دلي ازجنس بلور، به رنگ آسمان و وسعت دريا را خواستاريم .

 شمع وجودتان همواره تابنده و نورانيت دلتان پاينده

قاسم بادفر و جمعی از مردم شهرستان لنده

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس