پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. دى 1396 - 15:01
امام جمعه شهرستان لنده گفت: استان ما زخم خورده مسائل طایفه گرایی و زد وبند های سیاسی است که وظیفه استاندار است که به این مسائل رسیدگی کند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه هیا نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: در سال های گذشته مقام معظم رهبری همواره از فتنه های مختلف به کرات سخن گفتند که علل و عوامل بروز فتنه را بی تفاوتی سیاسی مردم، خودباختگی، از دست دادن اعتماد به نفس، رفاه طلبی، سیاست زدگی که از مهمترین عوامل فتنه انگیزی است، خوش بینی، بی مسئولیتی، بی بصیرتی، فرار از قانون را عوامل موثر در ایجاد فتنه دانستند.

وی افزود: هوای نفس یکی از چالش های اساسی در ایجاد فتنه است به طوری که برخی ها در همین قضایای اخیر کشور ائمه جمعه را مسئول این حوادث دانستند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: ائمه جمعه برابر وظایف شرعی و قانونی خویش وظیفه دارند مشکلات مردم را در تریبون های نماز جمعه فریاد بزنند ولی لازم است کسانی که قدرت، ثروت، بیت المال مسلمین و مناسب دستشان است پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی تاکیدکرد: ائمه جمعه هزینه شدن خودشان را برای نظام یک افتخار می دانند ولی کسانی که آدرس غلط به جامعه می دهد باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

محمودی اصل اظهارکرد: ما خوب خبر داریم که در همین استان محروم کهگیلویه وبویراحمد از یک طایفه خاص چندین نفر در قالب نیروهای شرکتی استخدام و بعد از 2سال رسمی شدند ولی کسانی که 10سال سابقه کار شرکتی در همین اداره را دارند اخراج می شوند.

وی خطاب به استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: استاندار کهگیلویه وبویراحمد باید خوب بداند که در بدو ورود به این استان چه وعده های داده است باید با کسانی که قوانین را زیرپا گذاشتند برخورد شود و این در حالی است که فرزندان مردم بیکار هستند.

خطیب جمعه این هفته لنده در ادامه خاطرنشان کرد:  استان ما زخم خورده مسائل طایفه گرایی و زد وبند های سیاسی است که وظیفه استاندار است که به این مسائل رسیدگی کند.

محمودی اصل گفت: در دیدار مقام معظم رهبری با مردم قم، ایشان از حضور عزتمندانه مردم در تمام عرصه های انقلاب متواضعانه قدردانی کرد و فرمودند: ملت ایران در تمام بزنگاه ها در کنار انقلاب بودند و با بصیرت خود توطئه های دشمنان را خنثی کردند.

مسئول شورای فرهنگ عمومی لنده گفت: معظم له به مثلث شوم استکبار برای توطئه چینی در ایران و انتقام و یا تقاص سخت برای امریکا نیز خبرداد.

محمودی اصل به شکست توطئه امریکا در شورای امنیت اشاره کرد وگفت: شکست امریکا در مسئله آشوب های اخیر ایران در شورای امنیت درس دیگری از حقانیت ملت ایران در شکست و خنثی توطئه های امریکایی بود.

وی با انتقاد از برخی گلایه های در خصوص سکوت مقام معظم رهبری در باره عدم تذکر به مسئولان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم فرمودند: آنچه که در مورد تذکر به مسئولان از سوی رسانه ها و صداوسیما بیان می شود یک دهم آن چیزی است که در جلسات خصوصی به مسئولان کشور تشر و نهیب می زنیم.

امام جمعه شهرستان لنده به 26دیماه سالروز فرار شاه اشاره کردوگفت: 26دیماه سالروز فرار شاه و پایان دیکتاتوری شاه مخلوق به ایران بود که نشانه ای روشن به پایان عمر حرکت های دیکتاتوری است که نمونه های آن را در چند سال گذشته هم در منطقه به وضوح مشاهده کردید.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس