پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

27. دى 1396 - 10:22
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده:
گام مهم بنیاد مستضعفان کشور برای توسعه پایدار شهرستان لنده
نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام ولنده گفت: یکی از مهمترین فراینده های توسعه شهرستان لنده حضور بنیادمستضعفان در این شهرستان و اولین گام برای توسعه پایدار این شهرستان است.

به گزارش خبرلنده، عدل هاشمی پور در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به محرومیت تاریخی شهرستان لنده و عقب افتادگی آن در حوزه های مختلف گفت: شهرستان لنده بعنوان یکی از دو شهرستان پایلوت رفع محرومیت کامل توسط بنیاد مستضعفان کشور در نظر گرفته شد که با اجرای طرح های مختلف می تواند عاملی برای توسعه این شهرستان باشد.

وی با اشاره به تلاش های بنیاد مستضعفان کشور در راستای رفع محرومیت از مناطق محروم کشور افزود: مقرر شده که دو شهرستان در کشور بعنوان شهرستان های پایلوت رفع محرومیت از سوی این بنیاد انتخاب شود که خوشبختانه با تلاش های انجام شده و مساعدت صورت گرفته از سوی برادر عزیز و‌ارزشمندم دکتر سعیدی کیا یکی از این دو‌شهرستان در کشور شهرستان لنده از استان کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم سفر رییس بنیاد مستضعفان کشور به لنده منشا خیر و‌برکت برای رفع مشکلات شهرستان لنده باشد.

هاشمی پور با تشریح توانمندی ها و‌پتانسیل های بنیاد مستضعفان در راستای محرومیت زدایی از مناطق محروم کشور خاطرنشان کرد: این بنیاد در راستای تاکیدات همیشگی مقام عظمای ولایت مبنی بر حضور در مناطق محروم اقدام به رفع مشکلات مناطق محروم نموده که این طرح جدید که لنده بعنوان پایلوت آن انتخاب شده نیز در همین راستا است.

وی با تجلیل از محبت های مقام معظم رهبری به مناطق محروم و دستور ویژه به بنیاد ها برای حضور در این مناطق ابراز امیدواری کرد مسئولان استان و‌ شهرستان از فرصت سفر رییس بنیاد مستضعفان حداکثر بهره را ببرند.

گفتنی است امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه محمد سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور به منظور اجرای طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی به شهرستان لنده سفرخواهد کرد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس