پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

28. دى 1396 - 8:33
استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: به منظور ارتقای سطح توانمندی و محرومیت زدایی در شهرستان لنده همه دستگاه های اجرایی استان باید تسهیل کننده تحقق طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی در این شهرستان باشند.

به گزارش خبرلنده، علی محمد احمدی در نشست برنامه ریزی و محرومیت زدایی شهرستان لنده که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کشور و رئیس بنیاد علوی در این شهرستان برگزارشده بود با اشاره به توانمندی های بنیاد مستضعفان کشور در زمینه های مختلف گفت: توجه به معیارها و خدمات ارزشمند بنیاد مستضعفان در راستای فرامین حکیمانه مقام معظم رهبری و تبین سیاست های کلی این بنیاد باعث شده است تا موفقیت های چشمگیری در محرومیت زدایی کسب کند.

 

وی افزود: بنیاد مستضعفان یکی از بازوان اصلی جبهه خدمت رسانی به مناطق محروم است که خدمات شایسته ای نیز تا کنو در راستای محرومیت زادیی به مناطق محروم داشته است.

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی و انتخاب یک منطقه محروم برای رفع محرومیت ها و ارتقای شاخص های توسعه در کمترین زمان از راهبرد های اثر گذار مقام معظم رهبری است که در قالب طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی از سوی بنیاد مستضعفان در حال اجرایی است.

 

وی تاکیدکرد: امیدواریم از تجارب ارزشمند بنیاد مستضعفان که نمود عینی آن را در قلعه گنج استان کرمان دیده ایم را بتوانیم با همدلی و همکاری مضاعف مردم و مسئولان در شهرستان لنده شاهد باشیم.

 

احمدی اظهارکرد: انتخاب شهرستان لنده به عنوان دومین شهرستان مجری طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی باتوجه به عمق محرومیت ها بوده است که امیدواریم در زمینه های مختلف شاهد توسعه و پیشرفت روز افزون این شهرستان باشیم.

 

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس