آخرین اخبار

پربازدیدها

28. دى 1396 - 23:06
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه گفت: عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی یکی از شهروندان این شهرستان به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرلنده، سرهنگ جهان دیماز روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: یکی از شهروندان با در دست داشتن مرجوعه قضایی مبنی بر برداشت اینترنتی از حساب بانکی خود به مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال به پلیس فتا این شهرستان مراجعه و خواستار پیگیری این موضوع شد.

وی افزود: در همین راستا ضمن تشکیل پرونده‌ای، کشف و شناسایی عامل مربوط به بزه انجام شده، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارشناسان پلیس فتا شهرستان کهگیلویه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا طی اقدامات فنی مشخص کردند که تراکنش‌های صورت گرفته از حساب شاکی از طریق اینترنت به‌حساب شخصی به هویت معلوم واریز شده است.

سرهنگ دیماز خاطر تصریح کرد: با هماهنگی با مراجع قضایی و صدور دستورات صادره تمام موجودی حساب شخص مزبور توسط بانک عامل مسدود و به قید فوریت قبل از برداشت وجه شاکی توسط متهم حساب ایشان مسدود و با دستور کتبی از مقام قضائی نسبت به برگشت وجه برداشت شده از حساب بانکی شاکی اقدامات لازم انجام گرفت.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه متهم خارج از حوزه استحفاظی این استان بوده پرونده جهت دستگیری متهم به پلیس فتا استان مربوطه ارسال شد.

سرهنگ دیماز از شهروندان خواست در صورت بروز مشکلات در فضای سایبری به پلیس فتا مراجعه و مشکل خود را با کارشناسان این پلیس در میان بگذارند ویا با شماره تلفن ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

روز گذشته نیز در شهرستان دهدشت عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی یکی از شهروندان دهدشتی به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال توسط مأموران پلیس شناسایی شد.

کارشناسان پلیس فتا طی اقدامات فنی و استعلامات لازم از بانک مربوطه مشخص کردند که تراکنش‌های صورت گرفته از حساب شاکی از طریق یکی از شرکت‌های گردشگری به حساب شرکت خدمات اینترنتی واریز شده است.

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس