پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

29. دى 1396 - 13:49
امام جمعه شهرستان لنده در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن گلایه از تملیک زمین آرامستان این شهر توسط اداره ای خاص به شدت گلایه کردند و خواستار رفع مشکلات حادث شده برای رفع تصرف شدند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن گلایه از وضعیت رها شده مصلی نماز جمعه این شهرگفت: باید از مردم به واسطه عدم تکمیل مصلی نماز جمعه و سردی بیش از حد هوا عذرخواهی کرد ولی مسئولان بسیج سازندگی استان قول دادند که در هفته آینده بحث شیشه های مصلی و سقف کاذب آن را تامین کند.

وی افزود: یکی از مهمترین خبرهای چند روز گذشته بحث سفر رئیس بنیاد مستضعفان کشور به شهرستان لنده بود که این سفر باتوجه به مباحث مطرح شده می تواند برای رشد و پیشرفت این شهرستان مثمرثمر باشد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: انتخاب شهرستان لنده به عنوان دومین شهرستان کشور برای اجرای طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی بدون شک یکی از راه های رسیدن به پیشرفت و توسعه فراگیر با مشارکت مردم خواهد بود.

وی تاکیدکرد:  مهمترین هدف بنیاد مستضعفان از اجرای این طرح در شهرستان لنده توانمند سازی همه مردم با مشارکت و همکاری مسئولان است.

محمودی اصل اظهارکرد: بدون شک مهمترین و اثرگذارترین کارآنان در حوزه فرهنگی و مسائل اجتماعی است که طی هفته های آینده با حضور سه روزه خود در شهرستان شروع خواهد شد.

خطیب جمعه این هفته لنده گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با مردم قم نیز بر مشارکت مردم و همکاری با مسئولان نیز تاکیدات فراوانی داشتند.

وی خاطر نشان کرد: مسئولان شهرستان لنده و استان باید با دلگرمی بیشتری نسبت به این طرح کار و همت گمارند و مردم نیز باید آنان را یاری کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی لنده گفت: یکی از غمبار ترین حوادث کشور کشته شدن 32 خدمه کشتی سانچی بود که ملت ایران و خانواده های این عزیزان را داغدار کرد.

وی افزود: خسارات روحی و روانی زیادی به خانواده های این عزیزان وارد شد که عده ای از این حادثه سوء استفاده کرده و به دنبال ایجاد فتنه انگیزی و هدایت افکار عمومی به سمت وسوی دیگر شدند.

محمودی اصل اظهارکرد: تا مادامی که جعبه سیاه این کشتی توسط متخصصین مورد ارزیابی و انالیز قرارنگرفته است هرگونه اظهار نظر در باب علل این حادثه زود است.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح رکد: بدون شک ملت و خانواده های حادثه دیدگان خواستار برخورد قاطع به مقصر یا مقصران این حادثه از طریق مقامات قضایی خواهند بود.

وی در ادامه ضمن اشاره به ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار گفت: حضرت زینب کبری(س) به اسوه صبر و ایثار و مقاومت و به عنوان بهترین الگو برای همه زنان تاریخ شناخته شده است.

وی گفت: زنان ما باید از صبر و بصیریت این بانوی مجاهد الگو بگیرند و این روز را به همه پرستاران و همه کسانی که از بیماران در منازل پرستاری می کنند را تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد: 29دی ماه سالروز مجاهدت22روزه مردم غزه در دفاع از آرمان های قدس شریف است.

وی افزود: مجاهدت مردم غزه، رویایی شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی را در هم شکست و مردم غزه در این 22روز به دنیا نشان دادند که تنها راه مقابل با زیاده خواهی دشمنان فقط ایستاندگی و مقاومت است.

محمودی اصل گفت: بیش از هفت هزار فلسطینی در جنگ22 روزه کشته و زخمی شدند ولی ماحصل این مجاهدت شکست هیمنه رژیم صهیونسیتی بوده است.

وی در ادامه به نامه اسماعیل هنیه به رهبر انقلاب اشاره کرد وگفت: رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس به خوبی با درک صحیح فتنه انگیزی حکام عربی و امریکایی دست های پشت پرده و فتنه انگیزی آنان را شناخت و با نامه به رهبر انقلاب از حمایت های چهار دهه انقلاب و مردم ایران از آرمان قدس قدردانی کرد.

امام جمعه شهرستان لنده با گلایه از مسئولانی که در مسئله آرامستان شهرلنده قصد سندسازی برای تصرف این مکان عمومی دارند گفت: مدتی است که اداره ای خاص با ادعای تملیک زمین آرامستان لنده به دبال تصاحب زمین های این مکان است که جالب است که خود مسئولان نیز از این کار متعجب شده اند.

وی خطاب به مسئولان گفت: برای جلوگیری از عواقب آنان باید هرچه سریعتر مسئله زمین آرامستان لنده که یک مکان عمومی است باید پیگیری و رفع گردد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس