پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. بهمن 1396 - 7:54
نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: دولت در پروژه ای برنامه ریزی کرده تا با انجام کارهایی از قبیل مالچ پاشی و کاشت نهال در طی 5 سال با این پدیده مقابله میکند تا بلکه شرایط جوی استان خوزستان را به حالت عادی خود بازگرداند.

به گزارش خبرلنده، علی ساری، نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ با اشاره به وضعیت هوای استان خوزستان در این روز ها که گردوغبار آن را احاطه کرده است، گفت: هوای اهواز این روزها در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و گردوخاک آن را احاطه کرده است و این امر باعث شده است تا امور روزانه مردم تعطیل و مردم اهواز را با مشکلاتی مواجه کند.

 

وی با بیان اینکه وضعیت آب و هوای اهواز در شرایط خطرناک قرار گرفته است، اظهارداشت: بر اساس نمودار های سازمان هواشناسی و سامانه پایش کیفی هوای کشور آب و هوای استان خوزستان در شرایط خطرناک قرار گرفته است و این موضوع باعث شده است تا مردم این روز ها را به سختی بگذرانند.

 

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات دولت برای کنترل پدیده گردوخاک و ریزگرد در اهواز بیان داشت: دولت در پروژه ای برنامه ریزی کرده تا با انجام کارهایی از قبیل مالچ پاشی و کاشت نهال در طی 5 سال با این پدیده مقابله میکند تا بلکه شرایط جوی استان خوزستان را به حالت عادی خود بازگرداند.

 

ساری با بیان اینکه اقداماتی برای پیشگیری از پدیده ریزگردها در این استان صورت نمی گیرد، عنوان کرد: تمام اقداماتی که امروز دولت در این باره انجام می دهد اقدامات درمانی است، دولت هیچ اقدامی در پیشگیری از پدیده ریزگردها در این استان انجام نداده است و باید اقدامات پیشگیری از سوی دولت در این باره آغاز شود که متاسفانه این امر تاکنون رخ نداده است.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس