آخرین اخبار

پربازدیدها

6. بهمن 1396 - 15:24
امام جمعه شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین وظیفه ما در عصر حاضر آشنا کردن نسل جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام  سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن اشاره به  اشاره به سالروز یروزی انقلاب اسلامی گفت:دهه فجر فرصتی برای بیان دستاورد های چهر دهه گذشته انقلاب اسلامی است.
وی افزود: یکی از مهمترین وظیفه ما در عصر حاضر آشنا کردن نسل جوان با دستاوردهای انقلاب اسلامی است.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد:یادآوری خاطرات ارزشمند انقلاب و بیان ظلم ها و ستم هایی که سردمداران ر ژیم به مردم داشتند را باید برای نسل جوان ما گفت.
وی تاکید کرد:یکی از ظلم های که به این مردم داشتند بحث اجرای طرح کاپیتالاسیون بود که محاکم قضایی ایران حق محاکمه نیروهای متجاوز امریکا را نداشتند و این در حالی بود که از ما حق توحش می گرفتند.

محمودی اصل اظهار کرد:الحمدالله به برکت این انقلاب و پس از پیروزی انقلاب اسلامی امروز جمهوری اسلامی ایران بر قله عزت و اقتدار همراه با استقلال پایدار و امنیت ایستاده است.
خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:ملت ما در این چهار دهه توانسته است تمام نقشه های شوم دشمنان را با حضور بصیرتمندانه خود در مقاطع مختلف خنثی کند.
وی خاطر نشان کرد:واقعیت های انقلاب باید برای نسل جوان و تشنه حقیقت بیان شود تا به ارزش این انقلاب و دستاوردهای آن پی ببرند.
محمودی اصل گفت:دشمنان به دنبال وارونه جلوه دادن ارزش ها و دستاوردهای این نظام هستند و برای این کار امید مردم را نشانه رفته اند.
امام جمعه شهرستان لنده تاکیدکرد:متأسفانه برخی از رسانه های داخلی همسو با اهداف دشمنان در نا امید کردن مردم از انقلاب تلاش می کنند که باید رفتار خود را اصلاح کنند.

وی گفت: ایام فاطمیه فرصتی است تا خانواده ها با برپایی مجالس خانگی به شناخت شخصیت کم نظیر آن حضرت پی ببرند.
امام جمعه لنده گفت:حضرت فاطمه(س)بهترین اسوه و الگو برای همه زنان عالم هستی است و بانوان ایرانی نیز باید از این اسوه کم نظیر الگو بگیرند.
محمودی اصل تاکید کرد: عفت، پاکدامنی، شجاعت، ولایت مداری، همسرداری، حجاب و هزاران شاخصه های دیگر این بانو را به بهترین شخصیت تبدیل کرده است.
وی در پایان گفت:ازدواج حضرت فاطمه (س)و حضرت علی(ع) بهترین الگو برای ازدواج آسان جوانان است که خانواده ها باید الگو بگیرند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس