پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. بهمن 1396 - 8:07
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده از نبود بازار مناسب برای فروش محصولات کشاورزی که باعث ضرر و زیان کشاورزان می شود گلایه کرد.

به گزارش خبرلنده، حکمت اله همتی نژاد در جمع فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی و دامداری با تبریک دهه مبارک فجر اظهارکرد: به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد جوشش علمی جوانان و فارغ التحصیلی جوانانی هستیم که هر کدام می تواند مبدا و منشاء خدمت رسانی به اقشار مختلف مردم هستند.

 

وی افزود: فارغ التحصیلان حوزه کشاورزی و دامداری و سایر زیر گروه ها می تواند با علمی کردن کشاورزی و با هدف گذاری درست  بهره برداران کشاورزی را به سمت کشاورزی صنعتی و پیشرفته هدایت کنند.

 

 مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده تصریح کرد: استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان در طرح ها و پروژه های مدیریت جهاد کشاورزی می تواند باعث پویایی کشاورزی این منطقه شود.

 

وی تاکیدکرد: یکی از چالش های بهداشتی در حوزه نگهداری دام های سبک و سنگین وجود طویله های گچی است که خود عاملی برای رشد میکروب ها هستند و لازم است کارشناسان و ناظران در این خصوص برابر استاندارهای مندرج در قانون به منظور حفظ و سلامتی انسان و دام رفتار کنند.

 

همتی نژاد اظهارکرد: یکی از مهمترین مباحثی که در شهرستان لنده کمتر به آن توجه می شود بحث گیاهان داروئی است که در این خصوص مروجان و کارشناسان کشاورزی کمتر ورود پیدا کردند.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: اگر هزینه های که در دشت آبلش صورت گرفت در سایر مناطق انجام می شد شاهد خروجی بهتری بودیم.

 

وی تاکیدکرد: یکی از سیاست های جدی جهاد کشارزی اجرای طرح های آبیاری قطره ای و بارانی است که نقش مهمی در بهینه سازی مصرف آب و مدیریت آن دارد.

 

همتی نژاد در ادامه گفت: نگاه ویژه ای به تخصص و تعهد کارشناسان حوزه دامداری و کشاورزی داریم که امیدواریم بتوانیم از این توانمندی های در جای خود استفاده کنیم.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه های مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان لنده احیاء طرح های راکد و غیرفعال است.

 

وی در پایان خطاب به فارغ التحصیلان، مهندسین و اعضای شرکت های خدمات کشاورزی خواست تا از ورود به حواشی های که هیچ پیامدی  جزء تخریب همکارانتان ندارد پرهیز کنید.

 

انتهای پیام  

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس