پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. بهمن 1396 - 16:03
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان لنده گفت: اعتقاد راسخ داریم که تکریم و احترام خبرنگاران در جامعه بدون شک تکریم افکار عمومی جامعه ای پویا و بانشاط است که اصحاب رسانه سهم عظیمی در این نشاط دارند.

به گزارش خبرلنده، نورعلی کاظمی در جمع اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان لنده در جلسه هماهنگی کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجراین شهرستان، با تسلیت دهه فاطمیه و تبریک سالروز پیروی انقلاب اسلامی به نقش سازنده رسانه ها در جامعه اشاره کرد و گفت: مهمترین رسالت اصحاب رسانه را می توان در پوشش اخبار و اطلاعات و آگاهی بخشی آنی و فوری به جامعه دید که در سخت ترین شرایط رسالت خویش را به نحو احسنت انجام می دهند.

 

وی افزود: تعامل با اصحاب رسانه می تواند راه حلی مناسب برای رفع مشکلات در جامعه باشد و از طرف دیگر رسانه ها می توانند خدمات ارزشمند نظام را در چهار دهه گذشته به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع رسانی کنند.

 

مسئول کمیته اطلاع رسانی دهه فجر شهرستان لنده تصریح کرد: همه ما باید بپذیریم که تکریم و احترام خبرنگار یعنی احترام به آحاد جامعه است.

 

وی تاکیدکرد: دهه فجر فرصتی است تا خدمات صورت گرفته در چهار دهه گذشته برای مردم تبیین و تشریح شود تا مردم با نشاط بیشتری به مسئولان اعتماد کنند.

 

کاظمی اظهارکرد: مهمترین وظیفه کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر در شهرستان لنده ایجاد تعامل و هماهنگی بین بخشی برای پوشش حداکثری برنامه ها دهه فجر می باشد که انتظار داریم مسئولان روابط عمومی ادارات هرجایی که اصحاب رسانه واسطه ازدیاد برنامه ها نتوانستند برنامه ای را پوشش دهند به یاری آنان بشتابند.

 

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لنده خاطر نشان کرد: اصحاب رسانه بزرگترین سهم را در تعالی اهداف نظام داشته و دارند و لازم است که همه ادارات و نهادهای شهرستان حمایت مادی و معنوی از این قشر زحمت کش را داشته باشند.

 

وی در ادامه گفت: اصحاب رسانه زبان گویای مردم هستند که با نقدهای سازنده خود در جهت رفع مشکلات تلاش دارند و مسئولن نیز باید به منظور بیان خدمات نظام با اصحاب رسانه تعامل داشته باشند.

 

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان لنده گفت:  زنگ انقلاب، رژه خودرویی، همایش پیاده روی، محفل انس با قرآن، جشن فجر ماندگار، جنگ شادی، برگزاری جشن عشایری و روستایی، یادواره شهدا، غبارروبی گلزارشهدا وبرنامه های متنوع از جمله برنامه های ستاد دهه فجر شهرستان لنده است که با همکاری و تعامل با اصحاب رسانه پوشش داده خواهند شد.

 

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس