پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

13. بهمن 1396 - 13:51
امام جمعه شهرستان لنده گفت: انقلاب اسلامی ما دستاوردهای عظیمی در چهار دهه گذشته داشته است و لذا نباید عملکرد ضعیف مسئولان را به پای نظام ثبت کرد.

به گزارش خبرلنده؛ حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن تسلیت دهه فاطمیه باتبریک دهه فجرو سی ونهمین بهار انقلاب اسلامی گفت: با ظهور انقلاب اسلامی تمام تحلیل گران جهان شگفت زده شده اند به طوری که بعد از چهار دهه به دنبال چگونگی شکل گیری آن هستند و دائما در حال توطئه چینی برای براندازی آن هستند.

 

وی افزود: مهمترین تفاوت انقلاب ما با سایر انقلاب های جهان بحث اسلامی بودن آن بود که با محوریت ولایت فقیه توانسته است به پیروزی برسد.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مردمی بودن این انقلاب و حمایت های همیشگی این مردم از دستاوردهای آن یکی دیگر از متمایز ساختن این انقلاب است.

 

وی تاکیدکرد:  در طول چهار دهه گذشته شاهد تحولات عظیمی در خدمت رسانی به مناطق محروم و دستاوردهای بزرگی در زمینه های هسته ای، نانو و سایر مباحث کشور هستم.

 

محمودی اصل اظهار کرد: دشمنان به خوبی فهمیده اند که راز بقا این انقلاب مردمی بودن و پشتوانه عظیم مردمی است.

 

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت: مسئولان و اصحاب رسانه باید در دهه مبارک فجر اقدامات ارزشمند نظام را برای مردم تبین و تشریح کنند.

 

وی گفت: مشکلات معیشتی مردم و رفع آنان از مهمترین وظیفه مسئولان و طراحان و برنامه ریزان کشور است که باید به آن توجه کافی شود.

 

خطیب جمعه لنده گفت: کشتار مردم مظلوم و بیگناه افغانستان توسط دست نشانده های امریکایی و صهیونیستی به بهانه تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.

 

وی در ادامه به روز ملی فاوری و 19 بهمن ماه اشاره کرد گفت: حضور نیروهای ارتشی در کنار مردم در دوران انقلاب اسلامی و بعد از آن همواره باعث ترقی نظامی ماه بوده است.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس