پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

16. بهمن 1396 - 14:12
در پنجمین روز از دهه فجر و با حضور مسئولان صورت خواهد گرفت:
افتتاح و کلنگ زنی 9پروژه با اعتبار127میلیارد ریال در شهرستان لنده
فرماندار شهرستان لنده از افتتاح و کلنگ زنی 9پروژه مهم با اعتباری افزون بر 127میلیارد ریال با حضور مسئولان استانی و شهرستانی خبرداد.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در مراسم جشن فجر انقلاب  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی مهمترین رویداد تاریخی قرن بود که دستاوردهای عظیم آن را در عمران و آبادانی بخش های مختلف کشور می توان به عینه احساس کرد.

وی افزود: در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندارکهگیلویه وبویراحمد 9پروژه افتتاحی و کلنگ‌زنی با اعتباری افزون بر 127 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: یکی از مهمترین چالش های شهرستان لنده مسئله ناپایداری برق آن بود که با تکمیل و بهره برداری از خط دو مداره این شهرستان در تابستان دیگر شاهد قطعی و افت فشار نخواهیم بود.

وی تاکیدکرد: مسئله خروج از بن بست شهرستان لنده یکی از مهمترین مباحثی بود که به همت دولتمردان، مسئولان استانی و شهرستانی با اتصال جاده لنده به تشان و لنده به تراب برای همیشه حل خواهد شد و در آینده نزدیک نیز شاهد آغاز عملیات ساخت پل تراب نیز خواهیم بود.

کریمی نژاد اظهارکرد: یکی از بزرگترین توفیقات این نظام به شهرستان لنده انتخاب آن به عنوان دومین طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی در کشور است که با فراهم ساختن زیر ساخت های اساسی شاهد تحولات بزرگی برای توسعه پایدار و اشتغال جوانان آن خواهیم بود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس