آخرین اخبار

پربازدیدها

17. بهمن 1396 - 15:23
معاون بهداشتی علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعامل و مشارکت کم نظیر بسیج سازندگی سپاه فتح و مجموعه علوم پزشکی و بانک انصار در محرومیت زدایی مناطق محروم کهگیلویه وبویراحمد قابل تقدیر است.

به گزارش خبرلنده، ابراهیم نعیمی در آیین افتتاح و بهره برداری از ساختمان خانه بهداشت روستای ایدنک از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی شاهد رفع محورمیت ها توسط نهادهای خدمتگذار در حوزه های مختلف هستیم.

 

 

وی افزود: به هیچ وجه ممکن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی با رژیم گذشته اصلاً قابل قیاس نیست چرا که حجم خدمات پس از انقلاب اسلامی به گونه ای رشد داشته است که در بیشترزمینه ها تحول آفرین بوده است.

 

 

معاون بهداشتی علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در حوزه بهداشت و درمان بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد انقلابی بزرگ در این حوزه به لحاظ ارائه خدمات بهداشتی و درمانی هستیم که نمونه آن وجود همین خانه های بهداشت به عنوان اولین خاکریز در مقابله با پیشگیری و کاهش بیماری هستیم.

 

 

وی تاکید کرد: چهار اصل عامل نیاز جامعه است که عدالت اجتماعی، همکاری بین بخشی، مشارکت همه جانبه مردم و ارائه خدمات متنوع بهداشتی به آحاد جامعه.

 

 

نعیمی اظهارکرد: مشارکت و تعامل خوب وسازنده بسیج سازندگی سپاه فتح و بانک انصار با مجموعه علوم پزشکی استان در رفع محرومیت های بهداشتی و درمانی با ساخت خانه های بهداشت در نوع خود قابل تقدیر است.

 

 

معاون بهداشتی علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: بیش از 12 نوع خدمت مانا و ماندگار در خانه های بهداشت به شهروندان ارائه می گردد که مهمترنی بازخورد آن کاهش میزان مرگ ومیر کودکان و مادران باردار است.

 

وی در پایان بار دیگر از حمایت های فرماندهی سپاه فتح ، بسیج سازندگی سپاه فتح، مجموعه بانک انصار کشور و استان و کارکنان و مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده قدردانی کرد.

انتها ی پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس