پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

17. بهمن 1396 - 16:01
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد از اجرای 9پروژه مهم بهداشتی و درمانی در استان کهگیلویه وبویراحمد توسط سپاه فتح خبرداد.

ه گزارش خبرلنده، سردار یدالله بوعلی در آیین افتتاح و بهره برداری از خانه بهداشت روستای ایدنک از توابع بخش مرکزی شهرستان لنده، ضمن تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: سپاه فتح استان پروژه های مختلفی در طول دهه فجر و سال در حال اجرا، کلنگ زنی و افتتاح دارد که با توجه به اهمیت بحث بهداشت و درمان در این حوزه نیز اقدامات خیلی خوب انجام و برخی نیز در حال انجام است.

 

 

وی افزود: بیش از 9پروژه مهم بهداشتی و درمانی در سطح استان توسط بسیج سازندگی سپاه فتح اجرایی و و برخی نیز در حال اجرا است.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: در بحث پروژه های درمانی برخی از این پروژه ها با مشارکت برخی دستگاه ها انجام و برخی دیگر نیز توسط خود سپاه فتح در حال اجرا است.

 

 

وی تاکیدکرد: در حوزه ساخت بیمارستان یک بیمارستان توسط سپاه فتح با پیشرفت95درصدی در حال احداث است که امیدواریم تا سال آینده به بهره برداری کامل برسد و شهروندان ما از خدمات این بیمارستان نهایت استفاده را ببرند.

 

سردار بوعلی اظهارکرد: تعداد 8 درمانگاه تخصصی در سطح استان برای 8شهرستان استان پیش بینی شده است که 2 درمانگاه تخصصی در یاسوج افتتاح و درگچساران با 50درصد پیشرفت و  در سایر شهرستان ها نیز زمین تحویل گرفته شد و در اولین فرصت عملیات اجرایی آنان آغاز خواهدشد.

 

 

وی خاطر نشان کرد: در موضوع مشارکت نیز هرکجا که احساس کردیم می توانیم مثمرثمر باشیم ورود پیدا کردیم و از ظرفیت دانشگاه علوم پزشکی طرح موضوع شد که بیشترین استقبال را نیز در حوزه دانشگاه علوم پزشکی داشتیم که به همین منظور نیز بیشترین تعامل و همکاری را با این دانشگاه داریم.

 

 

 

فرمانده ارشد نظامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: امروز نیز شاهد کلنگ زنی پایگاه اورژانس جاده ای پایگاه سلامت در مناطق محروم استان و افتتاح خانه بهداشت لنده و یک پروژه نیز در گچساران کلنگ زنی خواهیم داشت.

 

وی اظهارکرد: تعداد سه پروژه با مشارکت بانک انصار، سپاه فتح و دانشگاه علوم پزشکی سه پروژه در حال اجرا است که الحمدالله امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از اولین پروژه مشارکتی در روستای ایدنک شهرستان لنده هستیم.

 

در حاشیه افتتاح خانه بهداشت روستای ایدنک و با حضور سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان از خانواده اولین روحانی شهید شهرستان کهگیلویه و خانواده شهید رضایی تنها شهید بهورز شهرستان لنده تجلیل شد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس