آخرین اخبار

پربازدیدها

20. بهمن 1396 - 13:42
امام جمعه شهرستان لنده گفت: ملت شریف ایران در راهپمایی روز 22بهمن با حضور تماشایی خود باردیگر توطئه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی گفت: آن چیزی که انقلاب ما را با سایر انقلاب های جهان متفاوت کرده است بحث مردمی بودن و ولایت مدار بودن آن است.

وی افزود: پیشرفت روز افزون انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته باعث شده که دشمنان انقلاب اسلامی نیز خود ضمن اذعان به این مسئله به دنبال کار شکنی آن نیز هستند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: برقرای عدالت اجتماعی، مردمی بودن از شاکله های اصلی این انقلاب است که نمونه آن را می توان در عرصه های مختلف در طول چهار دهه گذشته احساس کرد.

وی تاکیدکرد: یکی از شاخص های مهم انقلاب اسلامی ما بحث داشتن نعمت ولایت فقیه است که بعد از امام خمینی(ره) امروز در قامت مقام معظم رهبری تجلی یافت و مردم نیز بر عهد و پیمان با ولی خویش ایستاده اند.

محمودی اصل اظهارکرد: مردم ما با بصیرت خود بیش از چهار دهه است که همراه با ولی امر خویش از گذرگاه های سخت و فتنه های گوناگون را پشت سرگذاشته و به آینده این نظام و کشور روز به روز امیدوارتر خواهند بود.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده تصریح کرد: ساده زیستی مقام معظم رهبری در طول چهار دهه گذشته برای دوستان و دشمنان به اثبات رسیده است به طوری که دشمنان ما اذعان دارند که کوچکترین لکه خاکستری هم نمی توان در رفتار و گفتار ایشان جست.

وی خاطر نشان کرد: نقش مردم و باور آنان به انقلاب را می تواند در لحظه ورود تاریخی امام به کشور با استقبال گسترده بیش از پنج میلیون نفر و در سالروز ارتحال ایشان با حضور بیش از ده میلیون نفر دید که این گواه روشنی از مردمی بودن آن است.

امام جمعه لنده گفت: هرچند کمبود ها و مشکلاتی در سطح کشور وجود دارد ولی مردم با تحمل مشکلات بهترین پشتیبان برای نظام و انقلاب هستند.

محمودی اصل تاکیدکرد: یکی از مهمترین مباحثی که مقام معظم رهبری بر آن تاکیددارند بحث آسیب شناسی انقلاب است که در جلسات مختلف همواره بر آنان تاکیددارند.

وی ضمن دعوت مردم به حضور باشکوه در راهپیمایی 22بهمن گفت: راهپیمایی 22بهمن امسال باید با شکوه هرچه تمام تر و تماشایی برگزارشود تا یکبار دیگر سیلی محکمی به دهان یاوه گویان زده شود.

امام جمعه شهرستان لنده به افتتاح طرح های دهه فجر اشاره کرد وگفت: طرح های خوبی در سطح کشور در دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسیده است که در شهرستان لنده نیز این طرح ها با رویکرد تولید و اشتغال بوده است که لازم است از مسئولان قدردانی شود.

وی به مواضع خیلی خوب رئیس جمهور در افتتاح 10مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس اشاره کرد وگفت: بیش از 10مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در کشور با حضور رئیس جمهور افتتاح شد که وی در این مراسم از و اتخاذ مواضعی مستحکم بر تقویت بنیه دفاعی کشور قدر دانی کرد.

امام جمعه لنده گفت: به هیچ قدرتی اجازه نخواهیم داد تا در خصوص مسائل دفاعی ما بحث و یا تبادل نظری داشته باشند چرا که قدرت دفاعی ما به هیچ وجه قابل مذاکره نیست و نخواهد بود.

محمودی اصل ضمن اشاره به سالروز صدور حکم اعدام امام برای سلمان رشدی گفت: کتاب آیات شیطانی سلمان رشدی باعث شد که امام خمینی(ره) حکم تاریخی در خصوص اعدام وی صادر کند.

وی به خانواده های توصیه کرد که در شب 22بهمن مراقب و مواظب فرزندان خود باشند و شادی این روز را به گونه ای باب میل انقلاب است را رقم بزنند و برای نیروی های امنیتی و انتظامی مشکل آفرین نشوند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس