پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

22. بهمن 1396 - 7:52
بخشدار مرکزی لنده گفت: راهپیمایی 22بهمن، نشانه ای روشن از همبستگی ملی، عزت ملی و یک کلام اقتدار ملی یک کشور است.

به گزارش خبرلنده، عادل مرادی در جشن پیروزی انقلاب در دبیرستان شهید ثانی لنده، ضمن اشاره به دستاوردهای بی نظیر انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته گفت: اگر از بزرگان و سالخوردگان خود در باره وضعیت و سبک زندگی قبل از انقلاب و هم اکنون سئوال شود به خوبی می توان دریافت که انقلاب اسلامی چه نعمت بزرگی برای محرومان بوده است.

 

 

وی افزود: خدمات صورت گرفته در طول این چهار دهه به هیچ وجه قابل مقایسه با رژیم پهلوی نیست چرا که مردم در رژیم گذشته هیچ گونه دخالتی در امورات کشورنداشتند ولی امروز مردم رئیس جمهور، نماینده مجلس، نماینده خبرگان رهبری و شورای شهررا خودشان انتخاب می کنند.

 

 

بخشدار مرکزی لنده تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا چنین دموکراسی را نمی توانید مشاهده نمایید که ملت خودشان برای خودشان تصمیم گیری می کنند و این یعنی استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی واقعی مدنظر امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری.

وی تاکیدکرد: 22 بهمن در حیات تاریخی و ملی کشور و هدایت سرنوشت ملت ایران به سوی حق و صلاح نقش بزرگی داشته است و ملت ایران نیز به شکرانه این پیروزی همه ساله با حضور میلیونی خود به صحنه خواهند آمد.

 

 

مرادی ظهارکرد: ملت ایران در روز 22بهمن باردیگر تجدید پیمان و میثاقی دوباره با رهبری و آرمان های امام راحل خواهدداشت و به جهانیان نشان خواهند داد که پشت نظام و رهبری هستند و خواهند بود.

بخشدار مرکزی لنده از مردم فهیم و انقلابی شهرستان لنده خواست تا باردیگر صحنه های از همدلی و همزبانی را در راهپیمایی روز 22بهمن به نمایش بگذارند.

انتهای پیام

تصاویر تکمیلی: 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس