پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

24. بهمن 1396 - 10:55
فرماندار شهرستان لنده گفت: یکی از چالش های فراروی صنعت بیمه، نهادینه نشدن فرهنگ بیمه گری و بیمه پذیری در جامعه است که نیازمند اطلاع رسانی دقیق و شفاف است.

به گزارش خبرلنده، دارا کریمی نژاد در اولین دوره آموزشی  نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی گفت: دو مطلب همواره باعث پویایی می شود که یکی داشتن مشاور امین برای مباحث مختلف و دیگر بحث بیمه گذاری و بیمه پذیری  در جامعه است.

وی افزود:فرهنگ بیمه در جامعه ما متاسفانه آنقدر ضعیف هست که چندان خانواده ها و جامعه به آن توجه نمی کنند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:در جوامع توسعه یافته بحث بلایای طبیعی آن قدر زیاد هست و لازم است که نسبت به بیمه مسائل مختلف از قبیل فردی، زلزله، سیل، بیمه بلایا و حوادث اقدام کنیم.

وی تاکیدکرد:اگر اصول مدیریتی پیش بینی، پیشگیری، اندیشه ورزی و پیگیری و نوآوری در جامعه درست به کار گرفته شود می تواند شاهد پویایی و تصمیم سازی جامعه توسعه محور باشیم.

کریمی نژاد اظهار کرد:امروزه شاهد مدیریت بحران و بحران مدیریت  در جامعه هستیم که لازم است مدیران اصول و روش های نوین مقابله با بحران را مطالعه نمایند تا در زمان بحران با بحران مدیریت مواجه نشویم.

فرماندار شهرستان لنده گفت:حوادث و بلایای طبیعی از جمله مباحثی است که مدیران، کارکنان و آحاد جامعه بایدخودشان را برای مقابله با آن در جامعه با آموزش های فراگیر آماده سازند.

در این جلسه فرماندار شهرستان لنده از اساتید و حاضرین به واسطه تاخیر در برگزاری جلسه و عدم ارسال به موقع دعوتنامه مربوط به این جلسه عذرخواهی  کرد.

انتهای پیام

 

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس