آخرین اخبار

پربازدیدها

24. بهمن 1396 - 11:02
مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت: بیش از ۲۸بیمه در سطح کشور در حال فعالیت بیمه ای هستند که صندوق بیمه روستائیان وعشایر بیشتر نقش را در حمایت از روستائیان و عشایر برعهده دارد.

به گزارش خبرلنده، عیسی کریمی در اولین دوره آموزشی نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی استان که در شهرستان لنده برگزارشد اظهارکرد: بیش از ۱۲۰ نفر بازنشسته صندوق بیمه شده اند که در همین بهمن ماه در سطح استان از خدمات بازنشستگی این صندوق بهره مند خواهندشد.
وی افزود:بیش از ۲۸۶نفر در سطح شهزستان لنده در حال استفاده از خدمات بیمه ای صندوق بیمه عشایر و روستائیان است.

مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:تمامی عشایر و روستائیان به خصوص شهرهای زیر ۲۰هزارنفر می توانند از بیمه عشایر و روستائیان استفاده کنند.

وی تاکید کرد:شاغلین فصلی، رانندگان حمل بار، مسافربرهای برون شهری، کارکنان مراکز وشرکت های وابسته به نظام مهندسی، کشاورزان و منابع طبیعی و دامپزشکی می توانند با مراجعه به دفاتر بیمه ثبت نام کنند.

کریمی اظهارکرد:دولت مکلف است تمام آحاد جامعه را تحت پوشش خود قرار دهند که از سن ۱۸سال تا ۶۰سال می توانند ثبت نام کنند.

مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت:متاسفانه در کشور ما فرهنگ اجبار حاکم شده است که به طور مثال بیمه شخص ثالث اجباری شد همه موظف به بیمه شده انده که همین به فرهنگ تبدیل شده است.

وی تاکیدکرد:نظام بیمه ای ما اختیاری است که لازمه آن فرهنگ سازی است که باید همه ما برای آن تلاش کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس