آخرین اخبار

پربازدیدها

25. بهمن 1396 - 17:47
طرح ملی ایمنی مسافران نوروزی,خبرلنده,جمعیت هلال احمر,شهرستان لنده,امداد و نجات,راهنمای مسافران و گردشگران,ارائه خدمات اسکان,اخبار لنده
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده خبرداد:
مشارکت 170جوان لنده ای در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی
نویسنده: 
سیداسماعیل میری
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از مشاکت دواطلبانه بیش از170 نفر ازجوانان لنده ای در اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این شهرستان خبرداد.

سید علی توحیدی اصل در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به وظایف و رسالت های جمعیت هلال احمر و عضویت دایمی آن در ستاد خدمات سفر به خصوص سفرهای نوروزی اظهارکرد: جمعیت هلال احمر کشور در چند سال گذشته بهترین عملکرد را در خصوص سفر های نوروزی، اسکان، پذیرایی و راهنمایی و هدایت مسافران نوروزی برعهده داشته است.

وی افزود: امسال نیز در ادامه ارائه خدمات متنوع به گردشگران و مسافران نوروزی بیش از 170نفر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در برنامه های سفرهای نوروزی همکاری متقابل خواهند داشت و از هم اکنون نیز برنامه ریزی های لازم جهت شیفت بندی برنامه ریزی شده است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد:  اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی  یکی از مهمترین طرح های است که از ظرفیت جوانان این شهرستان ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده خواهد شد.

 وی تاکیدکرد: تهیه نقشه های گردشگری مناطق مختلف شهرستان لنده، استقرار تجهیزات پزشکی، پخش تراکت های گردشگری، برنامه برپایی سفره هفت سین، برپایی ایستگاه سلامت، چاپ نقشه مسافتی شهرستان و ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات به مسافران نوروزی از طرح های این جمعیت در ایام تعطیلات نوروزی است.

توحیدی اظهارکرد: امیدواریم با همکاری سایر ادارات و نهادها بتوانیم شاهد رشد و تعالی بهتر جهت تسهیل سفرهای نوروزی و گردشگری به شهرستان لنده باشیم.

 انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس