پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

2. اسفند 1396 - 11:54
تکرار حوادث پی درپی در کشور آن قدر زیاد شده است که داد اساتید حوزه روانشناسی کشور را و استان را هم درآورده است.

به گزارش خبرلنده، دکتر قادر زاده باقری از اساتید حوزه روانشناسی در دانشگاه های استان کهگیلویه وبویراحمد، ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار حادثه سقوط هواپیمای مسافر بری تهران -یاسوج با انتقاد از تکرار حوادث در کشور گفت: متاسفانه دامنه حوادث در کشور و صبر و بردباری خانواده های آن قدر زیاد شده است که کار را برای مردم سخت کرده است.

وی افزود: آن دکتر حاذق فک و صورت ما، آن دندان پزشک متخصص، آن استاد برتر دانشگاه، آن استاد و متخصص حوزه روانشناسی برتر کشور و آن انسان های نخبه دیگر که در این حادثه جانکاه جان خود را از دست دادند دیگر برنمی گردند.

 

این استاد حوزه روانشناسی دانشگاه های کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: مسئولان باید سیستم های ناوبری و الکترونیکی و سایر سیستم ها را باید بروز کنند تا دیگر شاهد مصیبت پشت مصیبت نباشیم.

 

زاده باقری به حدیثی از امام علی(ع) اشاره کرد که فرمودند: انسان مومن یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود، ما نیز به مصداق این حدیث شریف نباید شاهد تکرار این حوادث باشیم و باید این همه حوادث آسیب شناسی شوند تا از تکرار چین حوادث جانکاهی جلوگیری شود.

 

این کارشناس حوزه روانشناسی اظهارکرد: این مصیبت ها در طول یکسال گذشته چندین بار برای ملت ایران تکرار شده است ولی راهکار نهایی باید همراه با روش های اصولی ومنطقی صورت گیرد.

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس