آخرین اخبار

9. اسفند 1396 - 0:45
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده گفت: امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر از هر زمانی احساس می شود و لازم است همه برای تعالی این فرهنگ در جامعه تلاش کنیم.

به گزارش خبرلنده، سرگرد پاسدار علی محمدی در مراسم یادواره شهدای بخش موگرمون لنده، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعان حرم با تسلیت به خانواده های داغدار حادثه سقوط هواپیمای مسافربری تهران به یاسوج گفت: امروز همه ما نیازمند برگزاری این یادواره های شهدا هستیم و این در حالی است که در همین شهرستان کمتر از سه هفته است که یکی یادواره برگزارشد.

وی افزود: یکی از اهداف اصلی و فلسفه برگزاری این یادواره ها برای نیاز روحی و روانی ما و گرامیداشت یاد وخاطره آنان است که فقط برگزاری یک یاد و خاطره نیست بلکه باید در عمل نیز پیرو و رهرو آنان باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: امنیت و آزادی که امروز داریم مدیون خون شهدا است و مردم نیز هرکجا دیدند که جایی اشکال هست تذکر دهند.

وی تاکیدکرد: کسانی که در جایگاه ها و منسب های هستند باید یاد و نام شهدا را فراموش نکنند و بدانند که این جایگاه مدیون فداکاری و حماسه آفرینی چه کسانی است.

محمدی اظهارکرد: امروز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بیشتر از هر زمانی احساس می شود و لازم است همه برای تعالی این فرهنگ در جامعه تلاش کنیم.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://t.me/joinchat/AAAAAEGMzGypJ0js3R6rKg
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس