پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

10. اسفند 1396 - 20:15
خبرلنده,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد,تولید و اشتغال در سامانه کارا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد:
توجه جدی به تولید و اشتغال در سامانه کارا/توجه ویژه به شهرستان های لنده و بهمئی
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از سامانه های مهم در جهت تسهیل در خصوص تولید و اشتغال ایجاد سامانه کارا برای ثبت نام متقاضیان طرح های تولیدی و اشتغالزا است.

به گزارش خبرلنده، پروانه نیک مرام در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان لنده، ضمن اشاره به ساختار جدید وزارت تعاون، کار و رفاه گفت: توجه ویژه به اشتغال و تولید بر اساس شعار سال یکی از مهمترین راهبردهای این سازمان برای افزایش شغل به همراه ارتقای سطح تولید است.

وی افزود:  از ابتدای سال 96برنامه اشتغال فراگیر برای تمام روستاها ودشهرها در حال واگذاری است که با همکاری دستگاه های مختلف و با اجرای طرح های تولیدی و صنعتی در حال اجرا است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تعداد زیادی از تسهیلات در حوزه اشتغال خانگی است که تا کنون نیز حجم زیادی نیز تسهیلات به این حوزه تزریق شده است.

وی تاکیدکرد: بیشترآمار تسهیلات فراگیر در حوزه های اعتباری متعلق به حوزه کشاورزی و طرح های صنعتی و نیمه صنعتی است.

نیک مرام اظهارکرد: یکی از بهترین روش های که متقاضیان و مسئولان ادارات می توانند از آن استفاده کنند بحث سامانه کارا است که پل ارتباطی همه ما است و روز های دوشنبه هرهفته طرح های ارسالی از شهرستان ها مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: برنامه های ما برای طرح های فعال در شهرستان ها و سرعت بخشی به روند تسهیلات وگذاری همراه با نظارت مستمر صورت می گیرد.

وی اظهارکرد: خودم کارشناس هستیم و شهرستان های لنده و بهمئی را به طور ویژه بررسی می کنم چرا که عمق محرومیت در این شهرستان ها بالا است.

نیک مرام گفت: هدف جذب سرمایه نیست بلکه هدف اصلی ما ایجاد و تثبیت اشتغال است و بیشتر به دنبال ایجاد فروارده های لبنی ، صنایع تبدیلی و طرح های صنعتی هستیم که علاوه بر اشتغال بتوانند در حوزه تولید نیز مثمر ثمر باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: توجه ویژه ما و سازمان جهاد کشاورزی استان بر کاشت گیاها داروئی است که لازمه آن ثبت نام در سامانه کارا است.

وی خاطر نشان ساخت: نظارت و بازرسی مداوم از طرح های واگذاری علاوه بر نظارت ادارات متولی از طریق اداره کار نیز صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس