پربحث ترین مطالب

آخرین اخبار

پربازدیدها

11. اسفند 1396 - 14:47
امام جمعه شهرستان لنده گفت: اشرافیگری وتکیه به دست کشورهای غربی کردن از چالش های مهمی است که ما را به سمت ارتجاع سوق می دهد و باید از آن پرهیز کنیم و مردم و مسئولان باید در مقابل این پدیده بایستند.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته شهرستان لنده، ضمن اشاره به پدیده چند هفته گذشته و رواج برخی از بی حجابی ها در جامعه گفت: یکی از اهداف دشمنان ایجاد بی بندوباری در جامعه است که این حرکات در برخی شهرها نیز با توطئه های دشمن و بی تقوایی و بی حیایی این فراد رقم می خورد.

وی افزود: پس از چندین روز تلاش مضاعف متاسفانه هنوز اجساد جانباختگان حادثه سقوط هواپیما به دلیل شرایط نامساعد آب وهوا تحقق نیافت که امیدواریم امروز نیز باتلاش مضاعف آنان این امر تحقق یابد.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار مردم آذربایجان سخنان کم نظیر و مهم را بیان کردند که لازم است هم ما و هم مسئولان نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت آن اقدام کنیم.

وی تاکیدکرد: آسیب شناسی نظام اسلامی و پرهیز از اشرافیگری مسئولان یکی از مهمترین مباحث مطرح شده در سخنرانی ایشان در جمع مردم آذربایجان بوده است.

محمودی اصل گفت: اشرافیگری وتکیه به دست کشورهای غربی کردن از چالش های مهمی است که ما را به سمت ارتجاع سوق می دهد و باید از آن پرهیز کنیم.

خطیب جمعه شهرستان لنده گفت: با این وضعیت دست یابی به اهداف والای انقلاب اسلامی بدون شک سخت خواهدبود.

وی گفت: مردم باید مراقب باشند و جلوی این آفت مهم را که مهمترین رکن در سوق دادن کشور به سمت ارتجاع است را بگیرند.

امام جمعه شهرستان لنده خاطرنشان کرد: بازگشت به ضد ارزش ها و با این آفت مهم باید با مطالبه گری مردم و مقابله با چنین پدیده های صورت گیرد.

وی در ادامه ضمن تسلیت به مناسب سالروز رحلت مادر و همسر شهید ام البنین (ره) همسر امام علی(ع) و مادر حضرت ابوالفضل العباس(ع) گفت: این بانوی بزرگوار همسر و مادر چهار شهید در کربلا بود که این روز نیز به نام روز تکریم از مادران و همسران شهدا نامگذاری شده است.

محمودی اصل گفت: مادران و همسران شهدا در طول هشت سال دفاع مقدس و امروز در دفاع از حرم به گونه ای عمل کردند که شایسته بهترین تکریم ها هستند.

خطیب جمعه این هفته شهرستان لنده گفت:14اسفندماه سالروز تشکیل نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) است که مهمترین وظیفه این نهاد رفع محرومیت و توانمند سازی افراد ناتوان در جامعه است.

وی تصریح کرد: در این هفته همه باید به در آستانه سال نو با احسان و نیکوکاری خود به یاری کسانی برویم که در این روزها دستشان برای خرید سال نو خالی است.

محمودی اصل گفت:15 اسفند نیز سالروز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری است که همه ما در قبال انفال و حفظ و حراست این انفال وظیفه داریم.

امام جمعه شهرستان لنده گفت: حفظ و حراست از منابع طبیعی یک وظیفه عمومی است و در قبال گیاهان دارویی نیز وظیفه داریم که آنان توسعه دهیم .

وی در ادامه تاکیدکرد: امروزه یکی از مهمترین پدیده های که در شهرها و روستاهای دور افتاده رسم شده است بحث زمین خواری است که قوه قضائیه باید با اقتدار جلوی آن را بگیرد.

انتهای پیام

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس